:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Czapeczki i koszulki portalowe

Dodano: 2010-01-30 00:05:32

• Redakcja 2010-01-30 00:05:32

Mamy prośbę - czy myślicie, że warto zrobić koszulki i czapki z logo portalu, żebysmy mogli sie rozpoznać na imprezach - moglibyśmy na przykład robić specjalny sektor dla portalowiczów na rekonstrukcji? Dodatkowo myslimy o czapkach VIP - dla tych, którzy zdobyli ponad 4000 punktów - oni otrzymaliby bezpłatnie wersje VIP-owskie gadżetów. Czekamy na opinie.

odpowiedz cytuj
  • Rumcajs 2010-01-30 17:55:02

Część z forumowiczów to w tych koszulkach i czapkach na imprezach się nie pokaże bo w tym czasie będzie na nich w mundurach. Ale jeśli ktoś jest zainteresowany również innymi epokami niż, ta którą odtwarza i bywa gościem - widzem na różnych imprezach, to może to być dobrym pomysłem. Tym bardziej jeśli taki gadżet zagwarantuje mu możliwość oglądania widowiska bez zajmowania dobrego miejsca na 4 godziny przed rozpoczęciem imprezy.

odpowiedz cytuj
  • dabwoj1 2010-01-30 21:53:07

Ja jestem za. Myślę że rozpoznając się na rekonstrukcjach tworząc grupę osób rozumiejących się i wspomagających się, w sposób normalny obejrzą inscenizację, bez podchmielonych cudaków traktujących wszystko jako tanią rozrywkę lub piesków które za plecami dyskutują który z nich jest groźniejszy.

odpowiedz cytuj
  • WachmistrzKOP 2010-01-31 07:22:05

Pomysł jest bardzo dobry. Na rekonstrukcjach występujemy w mundurach, ale przecież nie cały czas. Jako przykład podam tu uroczystości na Górze Strękowej w zeszłym roku, gdzie większość dnia spędzilem w mundurze, ale już pójście w nim na wieczorny koncert Sabatonu byłoby samobójstwem zważając na ilość szwędających się wokół podpitych "łysych". Zawsze dobrze wiedzieć, który ze spotkanych ludzi to "swój".

odpowiedz cytuj
  • krzy2006 2010-01-31 16:08:29

Bardzo dobry pomysł. Moja sugestia, nie zapomnijcie proszę o tym aby były dobrej jakości.

odpowiedz cytuj
  • piechur 2010-01-31 19:38:37

Jestem za, byle były tylko dla członków portalu, moglibysmy na rekonstrukcjach tworzyc własny sektor, proponuje do koszulki dodawać identyfikator taki jak np. robi WOŚP.

odpowiedz cytuj
  • st kpr 2010-02-02 09:38:08

Bardzo dobry pomysł będzie można spotkać się na rekonstrukcjach i innych imprezach i porozmawiać będzie wiadomo kto jest kto. A pyzatym bardzo chętnie będę chodził w takiej koszulce. Tylko.... kwestia aby były tylko one  dla członków portalu może dodawanie nicku.

odpowiedz cytuj
  • FudexFilm 2010-02-02 12:26:52

Czapeczki i koszulki portalowe to dobry pomysł marketingowy. Oddzielny sektor podczas rekonstrukcji dla portalowców jeszcze lepszy pomysł. Ale jeżeli koszulka czy czapeczka ma być jedyną "przepustką" do sektora portalowiczów to powinna przysługiwać tylko jedna (czapeczka lub koszulka) na jednego członka portalu, bo w przeciwnym razie cudownie nam się "rozmnożą" członkowie portalu w stosunku do ich rzeczywistej liczby i z sektora dla portalowców zrobi nam się sektor dla wszystkich w koszulkach.    Uważam, że dobrym pomysłem jest proponowany przez "piechura" dodatkowo identyfikator, ja widziałbym go z wypisanym nickiem / loginem stosowanym na portalu, a może nawet i ze zdjęciem. Często czyta się na portalu komentarze czy relacje różnych osób, których się nie zna osobiście, a potem okazuje się, że na rekonstrukcji stało się ramię w ramię z tą osobą i się o tym nie wiedziało. W ten sposób portalowcy staliby się dla siebie mniej anonimowi.     A może Redakcja zastanowiłaby się także nad wydaniem specjalnych identyfikatorów / upoważnień dla węższej grupy osób, które w miarę na stałe "współpracują" z portalem (wstawiają relacje, zdjęcia, filmy z rekonstrukcji). Byłoby to duże ułatwienie dla tych osób w uzyskiwaniu akredytacji i przygotowywaniu materiałów także z imprez, których nie organizuje i nie obejmuje swoim patronatem portal dobroni. Lista takich osób byłaby dostępna np. w Redakcji, gdzie można by było potwierdzić ten fakt.

odpowiedz cytuj
  • danmal2777 2010-02-02 14:58:58

Mi pasuje szczególnie jeśli to by pozwoliło mi wejść w dobre miejsce do robienia zdjęć czy filmików, po drugie organizatorzy by wiedzieli z kim mają do czynienia i że znam się na przepisach BHP w takich imprezach (mniej stresu dla nich i pirotechników, a ja zyskuję dobrą pozycję)

odpowiedz cytuj
  • Ghost 2010-02-02 16:27:25

Popieram czapeczki,koszulki oraz identyfikatory...Świetny pomysł;)Mam nadzieję ,że sie wypróbuje i będziemy mogli się trochę "wyróżnić".

odpowiedz cytuj
  • piechur 2010-02-05 11:01:17

A może macie jakieś pomysły co do ich wyglądu albo kolorów, bo mnie najbardziej podoba się indiańska zieleń, jak Heinekena.

odpowiedz cytuj
Reklama

Reklama

Reklama

25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez dobroni.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Military Art Sp. z o.o. z siedzibą w Sochaczew 69-500, Warszawska 8

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"