:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

bardzo prosze o identyfikacje broni !

Dodano: 2014-04-17 11:57:55

• bedacponad 2014-04-17 11:57:55

Bardzo prosze o pomoc. Co to jest? Z ktorego roku moze byc ? Jakich czesci brakuje ? Jaka jest wartosc tego ?  Gdzie mozna to sprzedac ?  znalazlam ma strychu XIXw kamienicy :-) pozdrawiam i dziekuje

odpowiedz cytuj
  • edward1949 2014-04-17 12:25:18

kiedyś  popularnie  nazywało to  się  krócica.

odpowiedz cytuj
  • Habdank 2014-04-17 12:27:06

To jest jakaś koszmarna samoróbka. Z części to brakuje po pierwsze zdrowego rozsądku. Wartość- wczasy na koszt państwa. Do 8 lat. Rozwiązania problemu:1/ Zanieść na policję. I wytłumaczyć jak się weszło w posiadanie. Oddać im i niech się dalej oni martwią.2/ Udać się na najbliższy most nad rzeką. Zdecydowanym ruchem umieścić to coś w rzece i zapomnieć.BTW- jeżeli Ci zdrowie i życie miłe- nie próbuj z tego strzelać.

odpowiedz cytuj
  • bedacponad 2014-04-17 13:06:46

nie mam zamiaru z tego strzelac. nawet na to bym nie wpadla. z reszta chyba nawet sie nie daloby :-) czyli o oddaniu do muzeum badz czgeos na to podobienstwo mozna pomarzyc?:-) dzieki za odp.

odpowiedz cytuj
  • Habdank 2014-04-17 16:58:24

Z punktu widzenia bronioznawcy to jest śmieć niewart uwagi. Z punktu widzenia posiadacza to szansa na dłuższe wakacje na koszt podatnika. Ale na pewno trafi do czegoś w rodzaju muzeum... Każde laboratorium kryminalistyczne (a do nich na pewno trafi- będą sprawdzać, czy za pomocą tego czegoś nie popełniono przestępstwa) ma taki podręczny magazynek kuriozów. Takie minimuzeum...

odpowiedz cytuj
  • bedacponad 2014-04-17 20:32:38

Ok. Nie rozumiem tylko skąd w Koledze tyle złości ? Jestem kobietą i mam prawo (?) nie znać się na broni , tym bardziej, na tak starym czymś;-) . Zadałam pytanie właśnie po to , by się dowiedzieć. Myśląc,że top oto forum właśnie w tym mi pomoże. Dziękuję za odpowiedź.a Panu który napisał o krócicy również bardzo dziękuję :-)

odpowiedz cytuj
  • Habdank 2014-04-17 22:03:03

Złości w moich postach nie ma za grosz. Złośliwości- odrobinę. A skąd? To proste. Z bronią palną mam do czynienia od lat ponad trzydziestu. Przez ten czas widziałem wiele samodziałowych wynalazków, które posłużyły do popełnienia przestępstwa bądź pokaleczyły twórcę lub osoby postronne. Ludziom wydaje się, że jeżeli mają kawałek rury i nabój, do tego wykombinują jakiś sposób na wyzwolenie strzału- mają broń. Tymczasem na ogół tworzą coś, co bronią nie jest. Jest sposobem na otrzymanie Nagrody Darwina... I na to mam alergię...BTW- to "coś" prawdopodobnie jest kompletne. W moich stronach kiedyś wypłynęło coś takiego, jeno w wersji strzelba śrutowa pojedynka kal. 12. Strzał następował po odciągnięciu kurka kciukiem i puszczeniu go. Kłusownik poszedł siedzieć, a sprzęt trafił do podręcznego magazynku... Co najlepsze- udało się w laboratorium (przy okazji sporządzania opinii) z tego wystrzelić. Dwa razy. Po drugim strzale stwierdzono pęknięcie "lufy" wzdłuż szwu. Kłusol powinien całować leśników po rękach za to, że go złapali. Bo takie same dwa strzały oddałby i on. Może nawet coś upolowałby. Trzeci strzał prawdopodobnie zabiłby jego...

odpowiedz cytuj
Reklama

Reklama

Reklama

25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez dobroni.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Military Art Sp. z o.o. z siedzibą w Sochaczew 69-500, Warszawska 8

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"