Jestem rękodzielnikiem. Od kilkunastu lat zajmuję tematyką związana z historią i sztuką Ameryki Pn. Zgłębiam rękodzieło północnych równin, a ostatnio także tematu mountain man i traperów (stad forum Northern Trail). W sumie ponad rok mieszkałem w tipi w Puszczy Kozienickiej (skąd pochodzę). Prowadziłem skansen dla dzieci i dorosłych, z wystawą oryginałów, kopii i replik (w jakości muzealnej). Wyprawiam skóry, szyję torby, pasy, wybijam ćwiekami, wyszywam koralikami, etc. Od trzech lat strzelam czarnoprochowo, ale tylko do tarczy. Poluję tylko z foto-aparatem. Prowadzę też Ponoka Trading... czytaj więcej

Powiązane zagadnienia
Z mojej galeriiTu jesteś: dobroni.pl » blogi » Czarek War o mnie - BLOG - Historia i Rekonstrukcje na dobroni.pl

O mnie

Jestem rękodzielnikiem.
Od kilkunastu lat zajmuję tematyką związana z historią i sztuką Ameryki Pn. Zgłębiam rękodzieło północnych równin, a ostatnio także tematu mountain man i traperów (stad forum Northern Trail).
W sumie ponad rok mieszkałem w tipi w Puszczy Kozienickiej (skąd pochodzę). Prowadziłem skansen dla dzieci i dorosłych, z wystawą oryginałów, kopii i replik (w jakości muzealnej). Wyprawiam skóry, szyję torby, pasy, wybijam ćwiekami, wyszywam koralikami, etc. Od trzech lat strzelam czarnoprochowo, ale tylko do tarczy. Poluję tylko z foto-aparatem. Prowadzę też Ponoka Trading Post.
Jestem współtwórcą forum dla rękodzielników, pasjonatów, zafascynowanych, a także odtwarzających dawne sytuacje, stroje, zdarzenia z Ameryki Północnej XVII - XIX w.

Copyright © CMC Media dla dobroni.pl - Historia i Rekonstrukcje 2019