:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Wojna 1920 roku 09/12/2010 16:33

Zwiastun filmu Bitwa Warszawska Jerzego Hoffmana

Zapraszamy do obejrzenia najnowszego zwiastuna filmu "Bitwa Warszawska" Jerzego Hoffmana. Warto zwrócic uwagę na fakt tego, jak duża ilość rekonstruktorów widoczna jest na ekranie. Zapraszamy do zabawy w odnajdywaniu się i potwierdzania odnalezienia w komentarzu....

Film "Bitwa Warszawska" wejdzie na ekrany kin 26 września 2011 roku. Będzie to pierwszy polski film wojenny nakręcony w technologii 3D. Autorem prezentowanych w zwiastunie zdjęć jest słynny polski operator Sławomir Idziak, znany wśród nas rekonstruktorów jako współtwórca "Helikoptera w Ogniu".

Zwiastun filmu Bitwa Warszawska Jerzego Hoffmana

Bitwa Warszawska 1920 - Film Jerzego Hoffmana from dobroni.pl on Vimeo.

Reklama

Zwiastun filmu Bitwa Warszawska Jerzego Hoffmana komentarze opinie

  • Zbigniew Zieliński 2010-12-26 00:00:00

    Chyba sobie żarty robicie. Trailer jest TRAGICZNY. Lepszą czcionkę wybrałby pierwszy lepszy gimnazjalista. Bezsensowny zlepek scen, które wyglądają gorzej niż serial Czas Honoru. Zamiast dać ten film do zrobienia młodym, utalentowanym ludziom z pomysłem znowu dostaniemy to samo - czyli słabiznę. To 3D też ciekawe po co dodano. Żeby szkoły więcej za bilet zapłaciły?

  • Andrzej T. 2010-12-12 00:00:00

    Ale będzie za to paru innych generałów:-), choć i pewnie Rozwadowskiego nie zabraknie. 

  • Jędrzej Wiącek 2010-12-12 00:00:00

    Coś czuję ,że o Rozwadowskim nikt się z tego filmu nie dowie... 

  • Przemysław Szelągowski 2010-12-11 00:00:00

    Kocham ten kraj, kocham ten naród!!!

  • Monika Szaciłowska 2010-12-11 00:00:00

    Mi również zwiastun bardzo się podoba. Wielu znajomych rozpoznałam, dziewczęta z OLK dają radę :pp. Miejmy nadzieję, że film będzie bardzo dobry. A nam, rekonstruktorom oraz wszystkim innym zainteresowanym filmem, pozostaje czekać do następnego roku na to, aby móc go obejrzeć na dużym ekranie :))).

  • RAFAŁ JĘDRYCH 2010-12-10 00:00:00

    MI  TEŻ SIĘ PODOBA TEN ZWIASTUN,NAWET WIDZIAŁEM SIEBIE PRZEZ SEKUNDĘ  W LEJU PRZY ATAKU POLSKIEGO LOTNICTWA.NA DUŻYM EKRANIE BĘDZIE NA PEWNO BARDZIEJ EFEKTOWNE.

  • Kamil Dzwonkowski 2010-12-10 00:00:00

    Naprawdę zapowiada się bardzo dobry film. Będzie trzeba obowiązkowo iść do kina. Nawet na zwiastunie zobaczyłem się parę razy.

  • Paweł Skiba 2010-12-10 00:00:00

    Mnie się bardzo podoba. Pozdrawiam..

  • Marek Drabik 2010-12-10 00:00:00

    Może to będzie początek kolejnych wielkich tematów z historii polskiego oręża. Zwiastun zapowiada dobry film...

  • Michał Lipka 2010-12-10 00:00:00

    Nie szukajcie dziury w całym, bo krytykujecie własną pracę. Nawet w Gwiezdnych Wojnach były wpadki a i tak się nimi wszyscy zachwycali, tak więc zostawmy tę robotę prawdziwym krytykom

  • Marcin Jans 2010-12-10 00:00:00

    jakiś ułamek sekundy ;) 1:36 -wymarsz wojsk z koszar

  • Krzysztof Sanecki 2010-12-10 00:00:00

    i linie wysokiego napięcia! 1"45"

  • Andrzej Sumiński 2010-12-09 00:00:00

    W ataku sowieckiej kawalerii widać zasłonięte anteny satelitarne i chyba anteny na dachach w tle.

  • Andrzej Świderski 2010-12-09 00:00:00

    Obraz piękny plastycznie i historycznie. Co do tej kamery to pewnie do premiery zmontują wszystko na cacy, jednak zwróciłbym uwagę na dachy, bowiem to jest częsty problem w filmach. Często pojawiają się anteny  - satelitarne lub zwykłe telewizyjne (np. w "Katyniu"). Nie jestem pewny, ale tutaj w momencie 2:10 chyba też sterczy takowa. Montażystom również przydałaby się pomoc historyków w trakcie pracy, bowiem wielu młodych i zdolnych niekoniecznie musi do końca znać realia epoki i takie smaczki przeoczą. Myślę,że i te uwagi rekonstruktorów wpłyną na ostateczny obraz filmu.

  • DAREK MICHALSKI 2010-12-09 00:00:00

    Coś pięknego nareszcie możemy promować dokonania WOJSKA POLSKIEGO  filmem fabularnym skierowanym do wszystkich !!!!!!!!!! Będę żałował do końca życie że nie wziąłem udziału w zdjęciach !!!!!!!!!!!!!!

  • Paweł Kowalik 2010-12-09 00:00:00

    Faktycznie, kamera się przyplątała.Robi bardzo pozytywne wrażenie, zwłaszcza, że dopiero niecałe 3 miesiące minęły od zakończenia zdjęć...

  • Andrzej Skolik 2010-12-09 00:00:00

    Zgadza się, gratuluję sokolego oka

  • Grzegorz Jaczyński 2010-12-09 00:00:00

    "Galgenberg" -  FT 17 są dokładnie takie, jakie powinny być i jakie były w oryginale.A filmowcy nie na ich rozmiar się skarżyli lecz na to, że "jak zabawki" wyglądają.Po lekkim spatynowaniu narzekać przestali :-)

  • Maciej Szklarek 2010-12-09 00:00:00

    Coś niesamowitego. Cieszę się, że mogłem być niewielkim trybikiem w tym projekcie!Ps. Czy mi się wydaje, ale czy w 2:24 po prawej stronie widać wyłaniającą się kamerę???

  • arek czartoryski 2010-12-09 00:00:00

    Zwiastun potwierdza, że mamy do czynienia z historyczną chwilą w kinematografii polskiej po 1989 roku. Mam nadzieję, że sukces kasowy filmu (dodatkowa szansa na dochód w Rosji i na zachodzie) spowoduje, że nareszcie zaczniemy w Polsce kręcić filmy historyczne. Nagranie scen batalistycznych było możliwe dzięki wielkiemu profesjonalnemu przygotowaniu rekonstruktorów. Chwała kolegom, którzy grali w filmie przede wszystkim z powodu ogromnej pasji. Wielki szacunek.

  • Reniusz Ceroń 2010-12-09 00:00:00

    Zapowiada się dobry film. Niestety trzeba jeszcze prawie rok czekać na premierę. :(

  • Andrzej Skolik 2010-12-09 00:00:00

    Mój syn dzielnie walczy na bagnety wśród harcerzy...

  • Ihar Melnikau 2010-12-09 00:00:00

    Bardzo dobry film. Poznaje poczatek zwiastuna. To chyba zdjecia z Komorowa:))) Bardzo wysoki poziom. Mam nadzieje ze sie zostane zaproszony na premiere:)))

  • wojtek Olek 2010-12-09 00:00:00

    Super Super zachwyt zachwytem brawo brawo ........ no bym zapomniał fanfary fanfary.... Nie lubię krytykować bo zajawka super fajna dynamiczna , plejada gwiazd polskiego kina i rekonstruktorzy grali no super...... TYLKO OD KIEDY CI BOLSZEWICY MAJA SIERP I MŁOT NA CZERWONEJ GWIEŹDZIE , MNIE UCZYLI W SZKOLE ŻE OD 1922 ROKU. SIERP i PłUG NIE ŁASKA.I FT-17 o których produkcja wypowiedziała się że są za małe.......

  • Łukasz Piotrowski 2010-12-09 00:00:00

    Ja widziałem tylko swoją sylwetkę, ale znalazłem kolegę Kamila Dzwonkowskiego

  • Antoni Greiner 2010-12-09 00:00:00

    Będę "siedział na szpilkach" do tego 26 września 2011 :) Pozdrawiam.

  • Paweł Greiner 2010-12-09 00:00:00

    Dla mnie "bomba" !!! Muszę zobaczyć ten film.

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie