:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Rekonstrukcje, Wyzwolenie Bydgoszczy przez Armię Czerwoną - zdjęcie, fotografia
dobroni.pl 05/12/2012 16:00

Inscenizacja wyzwolenia Bydgoszczy w 1945 roku, organizatorem jest Muzeum Wojsk Lądowych.
Termin: 26-27 stycznia 2013 r.
Kontakt:
MUZEUM WOJSK LĄDOWYCH
ul. CZERKASKA 2
85-641 BYDGOSZCZ

TELEFON KONTAKTOWY: +48 (52) 378-20-26
CA MON 41-20-26

FAX: +48 (52) 378-23-31
CA MON 41-23-31


GODZINY OTWARCIA: 8-16

Reklama

Wyzwolenie Bydgoszczy przez Armię Czerwoną komentarze opinie

  • władysław Adamczyk 2013-01-10 00:00:00

    pluton wojska polskiego z olsztyna wziął by udział w rekonstrukcji umundurowanie na 44 rok nie za późno proszę o kontakt

  • władysław Adamczyk 2013-01-10 00:00:00

    pluton wojska polskiego z olsztyna wziął by udział w rekonstrukcji umundurowanie na 44 rok nie za późno proszę o kontakt

  • Dariusz Wałdoch 2012-12-28 00:00:00

    @jacbyd72 - dzięki za info ...już "doszedłem" do tego po plakacie ! (jak pytałem to plakatu jeszcze nie było) ...z Chojnic niespełna 100 km więc raczej przyjadę zobaczyć tę inscenizację ...

  • Jacek Gralak 2012-12-27 00:00:00

    Inscenizacja na terenie byłej fabryki "MAKRUM". Telefon kontaktowy na plakacie. Ryszard raczej nie bierze udziału. Wszelkie informacje uzyska się pod dostępnym numerem telefonu od organizatora którym jest Muzeum Wojsk Lądowych w Bydgoszczy.

  • Tomasz Kaczmarek 2012-12-10 00:00:00

    Czy Ryszard zapomniał o GRH WARTA ?

  • Dariusz Wałdoch 2012-12-09 00:00:00

    ...w jakim miejscu w Bydgoszczy ma odbyć się ta inscenizacja? ...czy na terenie Muzeum Wojska Polskiego na Czerkaskiej ? ...coś bliższego można prosić ?

  • Dariusz Wałdoch 2012-12-09 00:00:00

    ...w jakim miejscu w Bydgoszczy ma odbyć się ta inscenizacja? ...czy na terenie Muzeum Wojska Polskiego na Czerkaskiej ? ...coś bliższego można prosić ?

  • Paweł Remlinger 2012-12-06 00:00:00

    Ja też bym prosił o kontakt organizatora - jeśli oczywiście lista jest jeszcze otwarta.

  • Piotr Krukowski 2012-12-05 00:00:00

    Czy lista grup, do udziału w imprezie jest jeszcze otwarta ? Jeśli tak proszę o kontakt do organizatora.

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie