:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
dobroni.pl 22/06/2011 08:38

W czwartek 23 czerwca 2011 r. o godzinie 17.00 w ‘Krainie Koni’ w Bałtowie (koło Juraparku) zaprezentowana zostanie inscenizacja historyczna Wrzesień ’39. W widowisku wezmą udział rekonstruktorzy militarni i cywilni, prezentując elementy lokalnej historii.

Przedsięwzięcie realizowane jest przez Lokalną Grupa Działania „Krzemienny Krąg” dzięki wsparciu Starostwa Powiatowego w Ostrowcu i lokalnych sponsorów oraz przy wykorzystaniu środków europejskich Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 2007-2013 w ramach działania „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju”.

Reklama

Wrzesień ’39 w Bałtowie komentarze opinie

  • Przemysław Stępniewicz 2011-08-23 00:00:00

    To ja cos od siebie. Ja tam byłem i było bardzo klimatycznie. Efekty pirotechniczne były niezłe, broń dla kazdego po 25 szt  amunicji. Było kilka ciekawych sprzętów. Świetnie swoją rolę odegrała ludnosć cywilna. Teren niezapomniany. piękna sceneria w wąwozie rzeki. Echo wystrzałów i wybuchów rewelacyjne. Wyżerka jak na weselu. Plakat to nie wszystko. jestem tam 2 raz z rzędu i jest trend pozytywny. Naprawdę nie ma się czego wstydzić.

  • Redakcja Portalu 2011-06-23 00:00:00

    Świętokrzyskim

  • patryk wojciechowski 2011-06-23 00:00:00

    Witam , mam małe pytanie w jakim województwie odbędzie się ta inscenizacja??? Proszę o szybka pomoc.  

  • Rafał Kwiatkowski 2011-06-22 00:00:00

    Proszę moderatora o wycięcie moich poprzednich postów :)))))

  • Redakcja Portalu 2011-06-22 00:00:00

    Oj Ksiądzu Ksiądzu pamiętaj że mam element nacisku na Ciebie:-)

  • Rafał Kwiatkowski 2011-06-22 00:00:00

    szkoda że grafik który tak się starał zapomniał o "dorobieniu" zapiętej haftki :)))))

  • Andrzej Skolik 2011-06-22 00:00:00

    A w samolocie nie ma pilota...:)))

  • Paweł Skiba 2011-06-22 00:00:00

  • Jerzy Giziński 2011-06-22 00:00:00

    Kolego rox ja nie wybrzydzam tylko wyrażam opinie na temat plakatu dla mnie to iście Hollywoodzki styl. Plakat mi się pobada z pewnością ściągnie wiele osób na widowisko. :)

  • Paweł Remlinger 2011-06-22 00:00:00

    No Koledzy błysnęli spostrzegawczością - nie ma to jak wieczne wybrzydzanie i krytyka ...

  • Andrzej Skolik 2011-06-22 00:00:00

    I Messerschmit ma numer w lustrzanym odbiciu... Ktoś sie postarał...:>>>

  • Jerzy Giziński 2011-06-22 00:00:00

    Ee !! Ksiądz, to efekt obróbki graficznej bo i mundur zapinany na damską stronę :) Plakat fajny, jak  z Hollywood

  • Rafał Kwiatkowski 2011-06-22 00:00:00

    kolega na plakacie  chyba nie wie przez które ramię się broń zakładało

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie