:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Broń palna, replika Mksten - zdjęcie, fotografia
konrad hanysz - blog 30/11/2014 16:09

Witamy. Zmierzyliśmy się z wykonaniem repliki Visa i można powiedzieć że wykonanie jej to droga trudna i pełna pułapek.
Wykonanie stalowej repliki jest wyjątkowo pracochłonne. I można powiedzieć że wykonanie dokumentacji/rysunków tech. i wykonawczych odbyło się bez większych problemów. Natomiast wykonanie narzędzi do obróbki o odpowiednich promieniach i kształtach to było wyzwanie.Jest to druga seria i powiem szczerze że na trzecie podejście już nie mamy cierpliwości Replika jest całkowicie stalowa zmieniona konstrukcyjnie żeby uniknąć zamienności części z oryginalnymi podzespołami Visa. Replikę można przeładować ma ruchomy spust i kurek i rozkłada się na części składowe.Oczywiści zgodna wymiarowo z lekko zmienionymi wymiarami które nie mają wpływu na wygląd końcowy.Oksydowana na gorąco.
Zainteresowanym udzielimy informacji mailowo albo tele. pod naszym numerem/.Na forum poruszamy też temat okładek do uchwytów które potrzebujemy do zakończenia całości.

Pozdrawiamy Zespół Mksten

Reklama

Vis wz.35 replika Mksten komentarze opinie

  • konrad hanysz 2015-01-16 00:00:00

    Witamy.Mamy już dostępne okładki do uchwytu Visa .Dodaliśmy też ich fotkę w folderze z zdjęciami. Temat dostępności okładek dotyczy tylko kolegów którym obiecaliśmy ich dosłanie przy zakupie Visa. Prosimy o kontakt na maila. W odpowiedzi na zapytania od kolegów zastało pięć Visów.

    Pozdrawiamy. Zespół Mksten

  • Arkadiusz Kozubek 2015-01-09 00:00:00

    Co do szczegółu, dotkliwego. Suwadło nie cofa się do punktu, w którym zaczep powinien ja zatrzymać. Bez sprężyny jest OK. Bo kanał tej sprężyny jest stożkowaty i nie wpuszcza jej na więcej niż 2,5-3 cm. A potem jest tak sprężona, że dalej nie można. Ja to mogę sobie poprawić ale inni?
    Pies leży w szczegółach, jak zwykle, :)
    :) :) :)

  • Arkadiusz Kozubek 2014-12-13 00:00:00

    W ogóle bardzo dobra. W szczególe :(

  • Robert Sukiennik 2014-12-12 00:00:00

    Wreszcie jest nasz Visek wlasnie dzisiaj go ogladalem tylko okladki zalatwimy to bedzie piekny, nasza GRH zadowolona , szkoda tylko ze nie mozemy z niego sobie postrzelac na strzelnicy !!! pozdrawiam caly zespol Mksten swietna robota i nie poddawac sie !!!

  • Arkadiusz Kozubek 2014-12-09 00:00:00

    Lub
    http://radikal.ru/fp/9db793e5862540aabc68804a662fe964

  • Arkadiusz Kozubek 2014-12-09 00:00:00

    Albo tu
    http://s017.radikal.ru/i425/1412/7b/552c1fa816d1.jpg

  • Arkadiusz Kozubek 2014-12-09 00:00:00

    A tutaj zdjęcia

    [URL=http://s017.radikal.ru/i425/1412/7b/552c1fa816d1.jpg][IMG]http://s017.radikal.ru/i425/1412/7b/552c1fa816d1t.jpg[/IMG][/URL]

  • Arkadiusz Kozubek 2014-12-09 00:00:00

    @bogdan1968
    Właśnie dzisiaj otrzymałem i pozwoliłem sobie na wykonanie małej recenzji.

    Plusy

    - wysoka jakość wykonania
    - ładne polskie bicia
    - materiał ferromagnetyczny
    - ładnie oksydowany
    - dosyć dobre trzymanie się wymiarów (+/- 1,5 mm) i kształtu ogólnego
    - masa niemal zgodna z oryginałem
    - ruchome suwadło, spust i kurek na sprężynie
    - pięknie wykonane prowadnice w gnieździe sprężyny kurkowej do dołączenia kolby
    - wyjmowany magazynek
    - JEST (choć w małej skali)

    Minusy

    - nie można oddać suchego strzału gdyż spust i kurek nie są ze sobą połączone
    - zatrzask magazynka jest tylko poruszającą się atrapą na sprężynie natomiast nie spełnia
    swojej funkcji
    - oś zaczepu zamkowego nieprawidłowo umieszczona, brak samego występu zaczepu,
    brak zęba współpracującego z podajnikiem magazynka i otworu na ten ząb w szkielecie
    - zbyt wystająca do przodu żerdź (sztywna) urządzenia powrotnego
    - brak możliwości jej wyjęcia jak w oryginale
    - brak możliwości wyjęcia lufy jak w oryginale
    - lufa nieruchoma i zbyt chuda w oknie wyrzutowym
    - widoczna spiralna sprężyna kurkowa
    - zbyt duży otwór w uszku kurka (+2 mm co przy małych wymiarach części jest
    widoczne)
    - nieruchomy bezpiecznik chwytowy
    - zaczep do demontażu nie trzyma zamka
    - spust porusza się wahliwie a nie suwliwie
    - magazynek od TT-33 i tylko wciskany do chwytu

    Generalnie jako dekoracja i do ręki i kabury na rekonstrukcjach bardzo dobry. I do pogrożenia komuś przez zarepetowanie.

    Niebawem dam serwis zdjęciowy do tego co powyżej

  • Paweł Sajewski 2014-12-05 00:00:00

    Też był bym zainteresowany zakupem tej kopi VISA już kompletnego.

  • Bogdan Pląder 2014-12-03 00:00:00

    czy ktoś ma już może replikę VIS-a od Konrada .Proszę o opinię na temat tej repliki

  • konrad hanysz 2014-12-02 00:00:00

    Witamy kolegów. Dziękujemy za uznanie za dzieło . Cena 1500zł.Jak już pisałem na forum jest jednak problem z okładkami uchwytu. Można spróbować je nabyć na własna rękę.
    Ale w przyzwoitej cenie to wykupiliśmy wszystkie do pierwszej serii a teraz bieda straszna.Co prawda drogie są czasem do nabycia ale 150zł/200zł jednak w tej cenie mocno podbijają cenę repliki.

    Pozdrawiamy Zespół Mksten

  • Arkadiusz Kozubek 2014-12-01 00:00:00

    I nie oksydowanego :)

  • Arkadiusz Kozubek 2014-12-01 00:00:00

    Nawet za bezokładkowca :)

  • Arkadiusz Kozubek 2014-12-01 00:00:00

    Gratuluję!
    A jaka cena?

  • Irek Stefanski 2014-12-01 00:00:00

    super!!! czekam na cenę

  • Krzysztof Goździk 2014-12-01 00:00:00

    Ja również zapisuję się do karnecika ewntualnych kupujących i z niecierpliwościa czekam na ofertę cenową.To kawał dobrej roboty,Panowie !!
    Pozdrawiam serdecznie

  • igor czerwien 2014-12-01 00:00:00

    Jestem zainteresowany kupnem takiego Visa, może jakaś oferta cenowa??

Dodajesz jako: |