:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Piotr Fudała - blog 11/11/2012 23:26

Święto Niepodległości, 11 listopada 2012, Warszawa.
Zapraszam do obejrzenia mojego filmowego spojrzenia na tegoroczne Święto Niepodległości. Film powstał z materiałów nagranych dzisiaj na Cmentarzu Wojskowym na Powązkach oraz podczas defilady rekonstrukcyjnej.

Reklama

ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI 2012 KAMERĄ FUDEXFILM komentarze opinie

  • Redakcja galopuje.pl 2012-11-15 00:00:00

    ...idą idą pochody
    dokąd idą
    których prowadzi
    jak wygnańców łaski
    ląd krążący po niebie
    a może
    niebo dmące piaskiem
    tak kształt ich zasypuje
    jak noże giną w chleb pogrążone
    tak oni
    z wolna spływają
    piach ich pokrywa
    jeszcze słychać śpiew
    i rżenie
    koni...
    (Historia - K.K.Baczyński)

    szkoda Fudexie, ze nie możesz być w kilkunastu miejscach jednocześnie...

  • Wojciech Dąbrowski 2012-11-13 00:00:00

    Piotrze film super zrobiony. Muszę się powtórzyć i jak poprzednicy stwierdzić: rzuca na kolana i czapki z głów. Cmentarz, rekonstruktorzy, defilada wszystko elegancko ujęte.

  • mariusz pasiewicz 2012-11-13 00:00:00

    Sądziłem że z defilady to filmu rzucającego na kolana się nie zrobi. A jednak można . Czapki z głów . Piotrze w twoim wykonaniu to prawdziwa sztuka .

  • Jarosław Lachowicz 2012-11-12 00:00:00

    Piotrze :) no coż,pozostaje jak zwykle podziekowac za udane kadrowanie i nastrój

  • Krzysztof Goździk 2012-11-12 00:00:00

    Czapa z głowy !...Dziękuję pięknie ;-)

  • Artur Szczepaniak 2012-11-12 00:00:00

    Piękny film. Bez słów opowiada o uczuciach wdzięczności i pamięci. Radość bowiem nie bierze się znikąd i nie jest uczuciem oderwanym.
    Obejrzę za chwilę z przyjemnością po raz kolejny.

  • Salnikov Konstantin 2012-11-12 00:00:00

    Dzięki!

  • Jacek Gralak 2012-11-12 00:00:00

    Świetny.

  • Jarosław Pawelczuk 2012-11-12 00:00:00

    Brawo. Chwyta za serce. Taki godny i spokojny film pełen treści. Swięto radosne ale trzeba pamiętać o Tych co niedoczekali niepodległości.
    Chylę głowę przed Pana talentem.

  • Piotr Walszczyk 2012-11-12 00:00:00

    Film poruszający serce! Brawo! I jeszcze jeden ładny akcent - Rekonstruktorzy na Powązkach - bez fleszy bez oklasków i bez nieporozumień - godnie i spokojnie ! Czapka z głowy !

  • KAMIL ZYDLEWSKI 2012-11-12 00:00:00

    no piknie

  • Tomasz Msciwujewski 2012-11-12 00:00:00

    Profesjonalnie... ale trochę za melancholijnie... To przecież radosne święto...

  • Mariusz Maciaszczyk 2012-11-12 00:00:00

    Bardzo ładnie. Dzięki!

  • Redakcja Portalu 2012-11-12 00:00:00

    Jak zwykle miszczu w akcji

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie