:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Reniusz Ceroń - blog 04/10/2011 23:24

Stowarzyszenie Historia Militaris na swojej stronie podało, że kolejna V edycja zlotu

Strefa Militarna 2012 odbędzie się w Podrzeczu koło Gostynia (woj. wielkopolskie)

w dniach 12-15 lipca 2012.

Myślę, że już teraz warto rezerwować sobie wolny termin. Załączone zdjęcie pochodzi ze Strefy 2011.

Reklama

Miejsce zdarzenia mapa Historia i Rekonstrukcje

Strefa Militarna 2012 komentarze opinie

  • Krzysztof J 2012-07-11 00:00:00

    CZY KTOS CHETNY Z POMORSKIEGO / TROJMIASTO SIE ZABRAC?

  • Witold Cichowski 2012-07-08 00:00:00

    A tu program :

    http://www.strefamilitarna.info/sm/zlot-2012-program.html

  • Witold Cichowski 2012-07-08 00:00:00

    Ja już jestem na Strefie :)

  • Donata knop 2012-06-29 00:00:00

    Wczoraj w Gostyniu widziałam na lawecie 2 historyczne wojskowe pojazdy , już powoli zaczyna się dziać. W sumie za 14 dni będzie już po pierwszych rekonstrukcjach

  • Dorota Leszczyńska 2012-06-25 00:00:00

    też oczywiście się wybieram :)))))
    odliczam już dni.....

  • Adam Bursztyn 2012-06-10 00:00:00

    Do wiadomości Wwowka46. Pałacyk jak i całe gospodarstwo rolne w Podrzeczu jest własnością Agencji Rolnej Skarbu Państwa. Obecnemu dzierżawcy niedługo kończy się umowa, więc wcale nie dziwię się, że nie inwestował w w/w budynek. Ponoć całą posiadłość ma niedługo kupić ktoś na własność (nie obecny dzierżawca!).
    Jestem ciekawy, czy następny właściciel pozwoli na organizowanie Strefy Militarnej ...
    Pozdrawiam.
    A tak na marginesie - na strefie jestem od samego jej początku :-). Mieszkam niedaleko.

  • tomson 2012-05-27 00:00:00

    Byłem w zeszłym roku.Polecam...

  • Krzysztof Jeliński 2012-05-23 00:00:00

    TGRH będzie na pewno ;)

  • wlodzimierz glanowski 2012-05-21 00:00:00

    Mam na myśli brak gospodarza tego obiektu,lub jego nieudolność.

  • Maciej Orzechowski 2012-05-21 00:00:00

    ??? Co Masz na myśli? Ja na SM również jestem od początku i ani razu w pokazach nie ucierpiał ten budynek. Jedyną ingerencją jaką zauważyłem to malowanie napisów LSR na ścianie ale zostały zmyte. Pozdrawiam Maciek!

  • wlodzimierz glanowski 2012-05-21 00:00:00

    Jestem tam od początku.Impreza całkiem niezła,ale patrząc na postępującą błyskawicznie dewastacje całkiem ciekawego architektonicznie"pałacu"widzę realną przyszłość naszej Ojczyzny.

  • Robert KLIN 2012-03-29 00:00:00

    Także polecam. Rewelacja. Jeżdżę na strefę od dwóch lat i w tym roku też się tam wybieram.

  • Bartosz Marchwiak 2012-03-23 00:00:00

    Prośba nieaktualna - stosowne wyjasnienie znalazłem na "firmowej" stronie Strefy Militarnej. Dzięki i do zobaczenia w lipcu!

  • Bartosz Marchwiak 2012-02-24 00:00:00

    Znalazłem coś takiego:

    Regulamin Zlotu "STREFA MILITARNA 2012"
    ...
    5.Zabronione jest propagowanie ideologii narodowosocjalistycznej i komunistycznej, a zwłaszcza używanie umundurowania, oznak i odznak NSDAP, Allgemeine SS, DJ, JM, HJ, BDM, niemieckich formacji policyjnych oraz NKWD.
    ...

    Doszły mnie słuchy, że zakaz ma także dotyczyć grup odtwarzajacych Waffen SS - czy organizatorzy mogliby cos na ten temat napisać?

    Pzdr

  • Sebastian Rosik 2012-02-11 00:00:00

    Byłem 2 lata z rzędu super impreza. Polecam  !!!

  • Sebastian Rosik 2012-02-11 00:00:00

    Byłem 2 lata z rzędu super impreza. Polecam  !!!

  • Donata knop 2012-01-19 00:00:00

    Na stronie Strefy Militarnej jest już aktualny plan tegorocznej strefy, zapowiada się interesująco