:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Rekonstrukcje, Rzeczpospolita Kampinoska - zdjęcie, fotografia
Marcin Biegas - blog 05/09/2012 21:03

Zapraszamy na II edycję inscenizacji historycznej pt. Rzeczpospolita Kampinoska 2012.

Organizatorzy:

Środowisko "Grupy Kampinos" AK
Grupa Rekonstrukcji Historycznej "Wolf"

Partnerzy rekonstrukcyjni:
GRH Borujsko
GRH Germania 44
Theatrum Historica 503 Batalion Czołgów Ciężkich


Program:

godz. 14.00 Uroczysta msza św. w intencji żołnierzy "Grupy Kampinos" AK.
godz. 15.00 Inscenizacja Historyczna.
godz. 16.00 Piknik partyzancki, kiermasz militarny, dioramy.

Teren kościoła Św. Rocha, 05-080 Lipków, ul. Jakubowicza 120

Reklama

Rzeczpospolita Kampinoska 2012 komentarze opinie

  • Bogdan Pawlak 2012-09-30 00:00:00

    ......zapomniałem dodać.... I oczywiście pięknych koleżanek ..... ;)

  • Bogdan Pawlak 2012-09-30 00:00:00

    Wielkie podziękowania dla organizatorów i kolegów biorących udział w tym pięknym przedstawieniu. Było bardzo klimatycznie.

    Bogdan Pawlak
    Stowarzyszenie Rekonstrukcji Historycznej GRH Weichsel

  • Marcin Biegas 2012-09-30 00:00:00

    Podziękowania i szacunek dla wszystkich którzy wzięli udział w tej inscenizacji. Widzowie byli pod wielkim wrażeniem. Położyliśmy kolejną cegiełkę pod żywy pomnik "Grupy Kampinos" AK
    Lepiej być nie mogło.

  • Adam Sodel 2012-09-28 00:00:00

    Pętla autobusowa Górczewska r. Lazurowej . Bus 714 Lipków.

  • Adam Sodel 2012-09-28 00:00:00

    Pętla autobusowa Górczewska r. Lazurowej . Bus 714 Lipków.

  • Adam Niewęgłowski 2012-09-27 00:00:00

    Musisz dojechać do pętli autobusowej Młociny, to będzie kilka przystanków metrem. Z tamtąd masz podmiejskie autobusy, wybierz taki, który jeździ do Izabelina. Z Izabelina już na piechotę musisz iść.

  • Ziemowit Bylicki 2012-09-27 00:00:00

    Może ktoś wie jak najszybciej/najlepiej dojechać z Warszawy centrum na miejsce inscenizacji ?

  • Adam Niewęgłowski 2012-09-24 00:00:00

    Coś mnie się zdaje, że nie tylko miejsce się zmieniło. Z tego, co wiem, to nie przyjedzie GRH Borujsko, a plakaty już wydrukowane i rozwieszone.

  • Marcin Biegas 2012-09-18 00:00:00

    W porównaniu z ubiegłym rokiem zmieniło się miejsce, proszę zwrócić na to uwagę.

  • Andrzej Rudowski 2012-09-18 00:00:00

    To jestem w stu procentach,dzięki za polecenie imprezy. 

  • Jacek Gołąbiewski 2012-09-17 00:00:00

    Miałem okoliczność być ubiegłego roku.
    Było naprawdę fajnie.
    To będę i tym razem.

  • Marcin Biegas 2012-09-14 00:00:00

    Na pewno będzie :)

  • Andrzej Rudowski 2012-09-10 00:00:00

    Może być ciekawie.  

  • TOMASZ SAWICKI 2012-09-06 00:00:00

    ZAPRASZAMY

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie