:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Leszek Giziński - blog 21/07/2013 08:20

Polacy razem z wikingami robią desant z langskipa a Jegrzy ze Szwedami w tanecznym rytmie bronią brzegu, na którym bawią się bolszewicy z żołnierzami niemieckimi, sowieckimi i USA. W trakcie całego zajścia szermierze wyłaniają się tańcząc jezioro łabędzie - to chyba najdziwniejsza inscenizacja jaką widzieliśmy :) Jest to taki przedsmak naszych relacji z tegorocznej IV Odysei Historycznej w Kutnie a obiecujemy, że będzie ich sporo

Rekonstrukcja Science-Fiction na wesoło

Wersja "mocno skrócona" Harlem Shake


Bo najważniejsze to mieć do siebie dystans :) Pozdrawiamy i zapraszamy wkrótce na więcej relacji.

Reklama

Rekonstrukcja na wesoło - IV Odyseja Historyczna komentarze opinie

  • Zbigniew Sira 2013-07-23 00:00:00

    Nic  dodać  nic  ująć  było  super.

  • Mariusz Maciaszczyk 2013-07-23 00:00:00

    Wspaniałe przeżycia! Impreza mega udana! Pozdrawiam!

  • Mateusz Białowiejski 2013-07-22 00:00:00

    Świetna impreza, dziękujemy i gratulujemy organizatorom.

  • Grzegorz Jaczyński 2013-07-22 00:00:00

    Nie wiem, coście tam spożywali/zażywali, ale mocne być musiało, i raczej niemało ;-))

  • Cezary Wiącek 2013-07-22 00:00:00

    Widziałem na żywo i płakałem ze śmiechu - wyszło świetnie :D Genialna impreza, szacunek panowie organizatorzy!

  • Dawid Król 2013-07-22 00:00:00

    TAK SIĘ BAWI - TAK SIĘ BAWI - RRH!!! :D

  • Witold Rorbach 2013-07-22 00:00:00

    Dziękujemy organizatorom za trud, zaangażowanie i wspaniałą gościnność Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspaniałą atmosferę . Przedstawiając Odyseję Kosmiczną, cała brać rekonstruktorska była jedną wielką rodziną . W ciągłym napięciu przygotowań i poprawnej prezentacji wszystkim brakowało luzu ,jak widzicie potrzebowali tego jak powietrza . Ci którzy mieli obawy brać udział w przedsięwzięciu w trakcie licznie się przyłączali. Nawet Bóg Rekonstruktorów Repron nie był w stanie ich powstrzymać !Ci którzy się zawahali mocno tego żałowali. Wraz z Bractwem Rycerskim z Zamościa przygotowaliśmy volkssturm z siedemnastego wieku który był w stanie odeprzeć każdy atak.
    Zapewne zdjęcia gdzieś się pojawią . Bardzo ciepło pozdrawiam wszystkich uczestników.

  • Sławomir Szpakowski 2013-07-22 00:00:00

    Byłem po raz pierwszy, a na pewno nie ostatni. Jeszcze raz wielkie podziękowania dla wszystkich organizatorów i pań za wspaniałą opiekę nad nami. A jak zajdzie potrzeba to jeszcze raz wystąpię w ,, Balecie " za łabędzia.
    Z wyrazami szacunku Sławomir Szpakowski - ,,szakal"

  • Piotr Krukowski 2013-07-22 00:00:00

    Było świetnie !

  • Leszek Myślak 2013-07-22 00:00:00

    5***** to za mało dzięki za wspaniałą imprezę

  • Adrian Pawelski 2013-07-21 00:00:00

    wielki szacunek dla Panów z 37 pułku. Bez zbędnego spinania i w bardzo sympatycznej atmosferze spędziliśmy ostatnie 2 dni:) A rekonstrukcja "na wesoło" ... tego się nie da opisać, to trzeba przyjechać i zobaczyć:)

  • Bartłomiej Przybylski 2013-07-21 00:00:00

    Sława organizatorom!!!!
    Pozdrawiam
    BTW: Jak zwykle elegancko i fajnie. Mam nadzieję, że przyjadę w przyszłym roku, nie zapominając o reszcie joannitów ze Strzegomia

  • Paweł Łuk - Murawski 2013-07-21 00:00:00

    "Łabędzie" pozdrawiają "kosmonautów" z Kosmicznej Odysei. Totalny luz, totalny odlot. Wreszcie zrobiliśmy coś dla siebie a i publiczność miała też niezły ubaw. Zdecydowanie tak jak pisze Steiner. Wielkie podziękowania dla organizatorów - członków Stowarzyszenia 37 Pułk z Kutna. Jeszce nikt tak nie dbał o uczestników jak WY. Wielki Szacun. Rafale i Cezary - "Łabędzie" dziękują za "Odyseusza". Z całą odpowiedzialnością twierdzę iż to właśnie "Odyseja Historyczna" wybija i wybiła się na czołową imprezę zlotu grup rekonstrukcji historycznych w Polsce.
    Pozdrawiam wszystkich uczestników.
    Paweł Łuk-Murawski

  • Maciej Szklarek 2013-07-21 00:00:00

    ,,Kutno to nie rekonstrukcja. Kutno to stan umysłu."

  • Gracjan Strzelecki 2013-07-21 00:00:00

    NA REPRONA !!!! xD xD xD

  • Andrzej Skolik 2013-07-21 00:00:00

    Zdecydowanie pozytywne emocje... Takiego melanżu dawno nie widziałem, i wszystko na totalnym luzie...

  • Mariusz Łyszkowski 2013-07-21 00:00:00

    Byłem widziałem i brałem udział w tym sympatycznym szaleństwie. Warto spojrzeć na siebie w krzywym zwierciadle.

  • Leszek Giziński 2013-07-21 00:00:00

    Odyseja jest super! Wg mnie impreza I klasa - niebawem wrzucę więcej dziś byliśmy na inscenizacji w Siennicy

  • PIOTR CYBICHOWSKI 2013-07-21 00:00:00

    Byłem widziałem było super

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie