:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Społeczność, Mariusz Łyszkowski żyje - zdjęcie, fotografia
Mariusz Maciaszczyk - blog 29/03/2017 07:36

Dziś w nocy dotarła do nas straszna wiadomość. Nasz kolega, przyjaciel i prezes GRH 14PSS Mariusz Łyszkowski po rozległym zawale zmarł. Lekarze walczyli o życie Mariusza wiele godzin - niestety, przegrali tę walkę. Rekonstrukcja i świat straciły dobrego człowieka, regionalistę, historyka, którego pasja ubogacala wszystkich. 14 PSS łączy się w bólu z rodziną Mariusza w tych ciężkich dla Niej chwilach. Niech spoczywa w pokoju!!!!

Reklama

Mariusz Łyszkowski nie żyje komentarze opinie

  • Tadeusz Karasiewicz 2017-05-02 12:38:21

    W dniu dzisiejszym przypomniałem sobie, że Pan Mariusz coś długo się nie kontaktuje. Kontaktowaliśmy się tylko e-mailowo, bo nie miałem kontaktu telefonicznego. Dostarczałem mu detale do rekonstrukcji. On pisał co mu potrzeba, ja bez zwłoki wysyłałem, a On regulował zapłatę. Dzisiaj w google wpisałem MARIUSZ ŁYSZKOWSKI i ukazał mi się ten artykuł. Przykra to wiadomość. Odszedł młody człowiek, pełen pasji i energii. Panie Mariuszu! Spoczywaj w pokoju.

  • Przemysław Stępniewicz 2017-04-03 11:07:04

    [*][*][*]

  • Billy Yank 2017-04-01 22:55:58

    Przeczytałem... ale nie mogę w to uwierzyć. Spoczywaj w pokoju...

  • Wojciech Dąbrowski 2017-03-29 22:06:53

    CZEŚĆ JEGO PAMIĘCI

  • Redakcja Portalu 2017-03-29 22:05:37

    Koleżanki, koledzy rekonstruktorzy i znajomi Mariusza. Informujemy, że pogrzeb naszego kolegi odbędzie się w piątek 30 marca o godz. 14-tej. O 14-tej będzie wyprowadzenie Mariusza z kaplicy przyszpitalnej (teren szpitala wjazd od strony policji ul. Sadowa). Następnie Msza Św. w kościele farnym Św. Wojciecha (ul. Św. Wojciecha). Po mszy ciało Mariusza spocznie na cmentarzu parafialnym w Przasnyszu przy ul. Ostrołęckiej. O godz. 19-tej w czwartek również w kaplicy szpitalnej odbędzie się "różaniec". Koledzy rekonstruktorzy mogą oczywiście przybyć w mundurach by pożegnać w ostatniej drodze naszego kolegę, rekonstruktora. 14PSS przemaszeruje w ostatnią drogę ze swoim prezesem. W razie pytań prosimy o kontakt z Mariuszem Maciaszczykiem pod nr. 668 453 620.

  • Artur Żyłkowski 2017-03-29 22:00:24

    Nie umiera ten,kto trwa w pamięci żywych.... Proszę przyjąćj wyrazy mojego najszczerszego żalu i współczucia z powodu tragicznej śmierci Mariusza.

  • Jacek Słupski 2017-03-29 19:42:14

    Do zobaczenia Przyjacielu, spoczywaj w pokoju...

  • Andrzej Skolik 2017-03-29 15:37:43

    Szanowny Panie B! Czy Mariusz był Ci tam na górze naprawdę potrzebny????

  • Mariusz Maciaszczyk 2017-03-29 07:59:15

    W sprawie pogrzebu Mariusza poinformuję o dacie i godzinie. Niech spoczywa w pokoju.

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie