:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Łabiszyńskie spotkania z historią - dzień drugi

Imprezy historyczne, Łabiszyńskie spotkania historią dzień drugi - zdjęcie, fotografia
Henryk Jakuszewski - blog 10/06/2013 20:35

II Łabiszyńskie spotkania z historią zakończone i mimo ulewnego deszczu podczas piątkowego widowiska należy przyznać ze nie był to czas stracony. Wielkie podziękowania dla wszystkich organizatorów i uczestników tego wydarzenia za jak zwykle wspaniałą atmosferę od sekcji 2 calowych moździerzy.Tak na gorąco kilka zdjęć z drugiego popołudnia. Trudno z jednego aparatu oddać dynamikę działań, film ma tu większe pole manewru.
Zdjęcia autorstwa Ikara Gzika.

Reklama

Łabiszyńskie spotkania z historią - dzień drugi komentarze opinie

  • Dariusz Wałdoch 2013-06-12 00:00:00

    ... na zdjęciach "totalny odlot"!!! ... fotki jak z planu filmowego "A Bridge Too Far" !!! ... w rzeczywistości napewno wyglądało to o wiele lepiej ... żałuję, iż nie mogłem być ale jak to się mówi: " z jedną d..ą na dwóch weselach być nie można !" ... w przyszłym roku zrobię wszystko aby zobaczyć to na "żywo" ! ...

  • Witold Cichowski 2013-06-11 00:00:00

    Na zdjęciach mnie nie ma, bo...ratowałem wtedy, w tym budynku młyna wraz z kolegą, tez kanadyjskim spadochroniarzem, życie pewnej niemieckiej sanitariuszce.......za dużo granatów w wejściu do budynku na małej przestrzeni .
    ----
    Łabiszyn- tylko pozazdrościć takich gościnnych mieszkańców i architektury pasującej do inscenizacji :)

  • MARIUSZ BANASZCZAK 2013-06-11 00:00:00

    Zaiste, super impreza, organizacja wzorcowa , a rekonstrukcje co tu pisać , miałem szczęście tam być - odlot.....

  • MARIUSZ BANASZCZAK 2013-06-11 00:00:00

    Zaiste, super impreza, organizacja wzorcowa , a rekonstrukcje co tu pisać , miałem szczęście tam być - odlot.....

  • Anna Herman 2013-06-11 00:00:00

    Potwierdzam. Było super.

  • Jacek Gralak 2013-06-11 00:00:00

    Naprawdę było super ;-)

  • jan smogor 2013-06-11 00:00:00

    Dobre ujęcie trzeba przyznać .

  • Hubert Synoś 2013-06-11 00:00:00

    Kuba, a myślisz, że nie żałuję :-( jak patrzę na te fotki i filmiki to mnie normalnie krew zalewa, że nie byłem... no ale siła wyższa i ważniejsza, niestety jak to mówią życie :-/ Tak czy siak Panowie czapki z głów, wygląda to mega :-)

  • Jakub Miechowiecki 2013-06-11 00:00:00

    Hubert żałuj, że Cię nie było. Fotki tego nie oddają, ale cała inscenizacja była jak fotka nr 7 :D

  • Artur Sankowski 2013-06-11 00:00:00

    7 rządzi

  • Hubert Synoś 2013-06-10 00:00:00

    Fotka numer 7 cudna ;-)

  • Mikołaj Klorek 2013-06-10 00:00:00

    Fotki zacne, Uwaga komunikat-prośba, Prosił bym Panią Porucznik bodajże z BRO która przygarnęła po niedzielnej bitwie malutkie kocię ;-) o kontakt może byc przez profil na DB. pozdrawiam Ogr

Dodajesz jako: |