:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Społeczność, Jarek Możdżyński odszedł wieczną wartę - zdjęcie, fotografia
SRH AA7 13/05/2013 17:22

W sobotę, w godzinach porannych, opuścił na zawsze nasze szeregi, kolega, przyjaciel, druh serdeczny Jarek Możdżyński. Pasjonat militariów, kolekcjoner, zwłaszcza US Army. Autor artykułów prasowych poświeconych militariom.
Organizator, pomysłodawca, i współtwórca cyklu rekonstrukcji historycznych dotyczących Szturmu na Berlin, organizowanych w modlińskiej twierdzy, wraz z Fundacją Park Militarny Twierdzy Modlin. Oraz wielu innych imprez o charakterze kolekcjonersko-rekonstrukcyjnym.
Wielka, niepowetowana strata dla naszego środowiska...

Od jakiegoś czasu, Jarek zmagał się z chorobą nowotworową. Niestety, przegrał swoją ostatnia bitwę. Teraz św Piotrowi opowiada o swojej kolekcji amerykanaliów...

W imieniu Redakcji Portalu, składamy rodzinie i bliskim Jarka, serdeczne wyrazy współczucia.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w czwartek o 10.30 w kościele przy ulicy Narutowicza w Żyrardowie.

Reklama

Jarek Możdżyński odszedł na wieczną wartę... komentarze opinie

  • Przemysław Stępniewicz 2013-05-17 00:00:00

    R.I.P

  • Paweł Remlinger 2013-05-16 00:00:00

    [*]

  • andrzej Plaskota 2013-05-15 00:00:00

    [*]

  • KAMIL ZYDLEWSKI 2013-05-15 00:00:00

    GRH 8 ppleg składa wyrazy współczucia dla rodziny

    idą nasi czwórkami już 2 została powołana na tamten świat

  • TOMASZ MAŃKOWSKI 2013-05-14 00:00:00

    [*] [2013.05.14]

  • Robert Karwan 2013-05-14 00:00:00

    [*]

  • Słoń 2013-05-14 00:00:00

    [*]

  • Stanisław Malinowski 2013-05-14 00:00:00

    Czapki z głów....

  • Adam Mazur 2013-05-14 00:00:00

    A co tu, taką smutną "nutą" wieje? Nie znałem Człowieka, ale pewnie "zjechałby" Was za gdybanie. Raczej pomyślmy jak bez Niego ten Berlin zrobić! Wszyscy jesteśmy tu "po drodze" i tyle z nas zostaje co w czynach, nie w słowach. (Od słów są politycy- wojny wygrywają szeregowcy).

  • Krzysztof Szepiel 2013-05-14 00:00:00

    Żal kiedy odchodzą wartościowi ludzie. Twierdza Osowiec składa wyrazy współczucia rodzinie.

  • Paweł Kubiczek 2013-05-14 00:00:00

    zostanie w pamięci jego serdeczny śmiech.... [*]

  • Dariusz Wróbel 2013-05-14 00:00:00

    Byłem wielokrotnie w Modlinie na szturmach Berlina.Pan Jarek zawsze mówił, że to już ostatni raz bo ciężko wszystko zgrać, ale za rok znów był Berlin przed piekarnią i dalej na dużym placu. Wspaniały człowiek i organizator rekonstrukcji w Modlinie, jako jeden z pierwszych przecierał szlaki rekonstrukcji na tym terenie.Pozostały zdjęcia i filmy z tych wydarzeń.Dołączam wyrazy współczucia Rodzinie.Duża strata cóż więcej pisać...

  • Damian Parzelski 2013-05-14 00:00:00

    Ech! Już nam nie będzie dane pogadać o wspólnych tematach w zasadzie w nieskończoność!
    Spoczywaj w pokoju Przyjacielu!
    [*]

  • Mariusz Maciaszczyk 2013-05-13 00:00:00

    Niech spoczywa w pokoju! Wyrazy współczucia dla rodziny.

  • Paweł P 2013-05-13 00:00:00

    [*] wyrazy współczucia dla rodziny

  • guenther fuchs 2013-05-13 00:00:00

    Ich hat eine Kameraden.........................

    do zobaczenia

  • Wojtek 2013-05-13 00:00:00

    Wyrazy współczucia dla rodziny.

  • dariusz bartosiewicz 2013-05-13 00:00:00

    [*][*][*]

  • Michał Głuski 2013-05-13 00:00:00

    [*]

  • Adam Salieri 2013-05-13 00:00:00

    Śpij kolego w ciemnym grobie... Współczuje rodzinie i przyjaciołom Jarka Możdżyńskiego... [*]

  • Hubert Synoś 2013-05-13 00:00:00

    Życie jest okrutne :-( Odszedł na wieczną wartę kolejny wielki człowiek i wspaniały przyjaciel. Będzie nam brakowało tych wielogodzinnych rozmów "o starych karabinach"... Szczere wyrazy współczucia i żalu dla całej rodziny. Czołem Jarku... [*][*][*]

  • Bogdan Pawlak 2013-05-13 00:00:00

    Wspaniały człowiek. Na zawsze pozostanie w naszej pamięci. Żegnaj, a raczej do zobaczenia Jarku.

  • Jacek Gralak 2013-05-13 00:00:00

    [*]

  • Jakub Bernacki 2013-05-13 00:00:00

    Pogrzeb odbędzie się w czwartek o 10.30 w kościele na ulicy Narutowicza w Żyrardowie.

  • Krzysztof Goździk 2013-05-13 00:00:00

    Druhu,Wspaniały Towarzyszu do godzinnych,niekończących się "pogaduch".Ile to lat,Jarku,piętnaście,dwadzieścia?...Ech,potrafiłeś zaskakiwać,ale nie tak.Ja się nie żegnam...Do zobaczenia,Jarku!!
    Wyrazy Współczucia i Żalu dla Najbliższych

  • Wojciech Dąbrowski 2013-05-13 00:00:00

    Znów odszedł wartościowy człowiek. Wielki żal... . Cześć Jego pamięci.

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie