:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Imprezy historyczne, Rekonstrukcja bitwy Mławą zdjęcia - zdjęcie, fotografia
Anka Jasińska - blog 28/08/2011 22:27

Za nami IV Rekonstrukcja Bitwy pod Mławą.
W tym roku po raz pierwszy miałam okazję oglądać ją z perspektywy widza i jak się okazało, fotografowanie w takich okolicznościach nie jest moją najlepszą stroną ;) mimo to zapraszam do obejrzenia kilku zdjęć z tegorocznej inscenizacji.

Reklama

IV Rekonstrukcja bitwy pod Mławą - zdjęcia komentarze opinie

  • patryk wojciechowski 2011-09-04 00:00:00

    Naprawdę bardzo bober zdjęcia :) warto obejrzeć..

  • michał jakubowski 2011-08-30 00:00:00

    Anka! Na zdjęciach widać emocje - widać co chcesz uchwycić .jest ok. dla mnie spoko. PS. Pozdrawiam Gazeciarz - ten stary

  • Jacek "giwera" 2011-08-30 00:00:00

    Ksiądz z minimalnym zarostem na fotce 1 wygląda dziwnie. W Mławie ledwo go poznałem :)

  • Jacek "giwera" 2011-08-30 00:00:00

    No faktycznie na fotce 41 Darda ustrzelił swojego ale to dlatego że walił do nisko lecącego samolotu

  • Krzystof Garbuliński 2011-08-30 00:00:00

    Mistrzostwo Świata te zdjęcia!!!!!

  • Zbyszek R 2011-08-30 00:00:00

    No nieee, dlaczego nie ma opisów??? no trudno, ważne że zdjęcia są bardzo udane :)

  • Monika Szaciłowska 2011-08-29 00:00:00

    Ja to od zawsze wiedziałam, że Aneczka robi bardzo dobre zdjęcia ale niektóre serio, serio wymiatają na maxa :D! Anku, mam nadzieję, że jesteś zadowolona ze swoich zdjęć bo ja bardzo xD...

  • Anna Herman 2011-08-29 00:00:00

    Fajne foty :)

  • Sławomir Samojłowicz 2011-08-29 00:00:00

    A mnie najbardziej podoba się ujęcie nr 41 - pojedynek rewolwerowca.

  • Robert Karwan 2011-08-29 00:00:00

    Bardzo fajne .....szczególnie te "wybuchowe", tylko pogratulować.Pozdrawiam. ;)))

  • Przemysław Stępniewicz 2011-08-29 00:00:00

    Piękne zdjęcia naprawdę , nie masz co mówić ze kiepsko ci szło z fotami.Naszemu reporterowi niestety zepsuł się aparat zaraz po pierwszej fotce. tak więc relacji od nas nie będzie. A ciesze sie że mogę pooglądać tyle fotek, od tylu ludzi. pozdrawiam 5*

  • Patryk Kosiński 2011-08-29 00:00:00

    Mistrzostwo Anku.... Jestem pod wrażeniem! :)

Dodajesz jako: |