:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  • Bzura Rawka 1915 - Tułowice 2013
  • Bzura Rawka 1915 - Tułowice 2013
Piotr Fudała - blog 29/06/2013 21:53

Tułowice, 22 czerwca 2013r. - Inscenizacja walk pierwszowojennych w rejonie Bzury i Rawki w latach 1914-1915 pomiędzy wojskami armii rosyjskiej i niemieckiej. Rekonstruktorzy dwóch wrogich armii, odtworzenie ataku gazowego, mega pirotechnika, realistyczne pole walki - to wszystko mogli na żywo zobaczyć zgromadzeni w Tułowicach widzowie. Kto nie był niech żałuje, bo było warto.
Zapraszam do film z inscenizacji "Bzura Rawka 1915".

Reklama

BZURA I RAWKA 1915 film FUDEXFILM komentarze opinie

  • Cezary Pomykało 2013-07-05 00:00:00

    Tyle ciekawych ujęć, że mógłbyś obdarzyć nimi 10 kolejnych imprez tego typu.

  • Dariusz Wróbel 2013-07-04 00:00:00

    Chyba przybywając w ostatniej chwili na bitwę umknął mi wypad rosyjskiego zwiadu jak zobaczyłem na filmie, tak mi się wydaje ale nie wiem. Widok sypiącego mosiądzem Maxima i inne ujęcia super. Panie Piotrze zawsze podziwiam Pana sposób filmowania i późniejszy montaż materiału. Wydaje się,że miał Pan trzech współpracowników na planie, tyle tych ujęć. Gratuluję filmu i pozdrawiam.

  • Maria Brodzka-Bestry 2013-07-02 00:00:00

    świetne zdjęcia i montaż

  • Mariusz Łyszkowski 2013-07-01 00:00:00

    I żałuję. Niestety zabrakło w tym roku 14PSS i to nie z Naszej winy. Niestety (a może na szczęście, zależy jak na to patrzeć ) harmonogram mamy zapchany po granice możliwości, i co za tym idzie jakakolwiek zmiana terminu imprezy powoduje że cwany plan dostaje w łeb.
    Pozdrawiam Wszystkich Naszych przyjaciół.

  • Piotr Fudała 2013-06-30 00:00:00

    Cieszę się, że filmik się podobał. Dzięki za pozytywne oceny. A co do płacenia, to mogę się wypowiadać jedynie tylko za siebie, bo z Lehem nie współpracujemy przy filmikach - każdy produkuje swoje. Z Tułowic przywiozłem 2 czerwone okolicznościowe koszulki i nadzieję na przyszłość. Co dalej ... czas pokaże.

  • Zbyszek R 2013-06-30 00:00:00

    Zgadzam się z Przedmówcami, że to kawał solidnej filmowej roboty. Zwłaszcza, że tu nie ma możliwości dubli, a Twoje jest tylko to, co uda Ci się uchwycić „w locie”. Podobały mi się sceny gdzie początek jest pokazany z jednej kamery, a reszta z drugiej.
    Nie wiem ile Wam (mam na myśli Ciebie i Leha) płaci Jazłowiak, ale na pewno ZA MAŁO!

  • Dawid Król 2013-06-30 00:00:00

    Nie no jak siedzę tak mnie na miejscu wbiło w krzesło 8)
    Hollywood się chowa. Wydaje mi się że niektóre sekwencje wprowadzone są niechronologicznie ale to chyba nic złego bo w sumie nadaje dynamiki całości :)

  • guenther fuchs 2013-06-30 00:00:00

    Pozwolilem sobie podac do informacji na niemieckiej strony .........

  • Paweł P 2013-06-30 00:00:00

    Film bardziej dynamiczny i oddający prawdziwy obraz wojny niż to co nam serwuje w swoich produkcjach TP z budżetem za grube miliony ;)

  • Grzegorz Jaczyński 2013-06-30 00:00:00

    Rewelacja! To chyba jeden z Twoich najlepszych filmów!

  • Artur Sankowski 2013-06-30 00:00:00

    świetnie zmontowana i opowiedziana bitwa:)

  • Andrzej Skolik 2013-06-30 00:00:00

    Normalnie kawał wojennego kina wyszedł...

  • Piotr Bury 2013-06-30 00:00:00

    świetna dynamika :) podoba się. pozdro

  • Ihar Melnikau 2013-06-30 00:00:00

    Jak zawsze fajnie:))) dzięki

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie