:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Karol Kędzia - blog 18/09/2009 21:08



Stowarzyszenie Rekonstrukcji Historycznej "Wrzesień 39" ma zaszczyt zaprezentować Państwu Multimedialny Klip Wideo prezentujący zmagania członków Naszej Grupy oraz przybyłych Gości podczas Rekonstrukcji Historycznej która odbyła się 6 września 2009 roku w Radłowie.



SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ INTERNETOWĄ: WWW.WRZESIEN39.PL

Reklama

Bitwa Radłowska - Obrona Szkoły - KLIP WIDEO komentarze opinie

  • Piotr Kantor 2009-11-16 00:00:00

    Nie żle Panowie ,tak było ...dużo huku i dymu .
    Pozdrawiam uczestników oraz autorów tego filmiku.

  • Robert Urbański 2009-09-22 00:00:00

    Najbardziej podoba mi sie połącvzenie muzyki z obrazem i ostatnia scena .Zwłaszcza połaczenie wybuchu z muzyka.jeszcze raz gratuluje.Pusciłem to znajomemu który zajmuje sie filmowaniem profesionalnie i stwierdził ze to profesionalny materiał.Pozdrawiam

  • Marek Wieczorek 2009-09-21 00:00:00

    Więcej takich filmów !!To wstyd ze nie mamy pełnometrażowych filmów o wydarzeniach września 39 !!! Bitwa nad Bzurą ,bitwa pod Kockiem itd .

  • Robert Urbański 2009-09-21 00:00:00

    brawo super

  • Karol Kędzia 2009-09-21 00:00:00

    Dziękujemy bardzo za tak miłe komentarze i oceny.
    Film został zmontowany amatorsko, ale z wielką dbałością o wszelkie szczegóły. Pozdrawiamy serdecznie. SRH Wrzesień 39

  • Amadeusz Nycz 2009-09-20 00:00:00

    Super zrobiony filmik...Gratulacje;)

  • Daniel Malicki 2009-09-20 00:00:00

    Ja skomentuję sam klip...

    To jest najlepszy klip jaki widziałem z rekonstrukcji... profesjonalna robota i dla tego inni mogą wam pozazdrościć.
    Sam się telepię na programie demo do montażu filmów.

  • Marcin Bolforski 2009-09-19 00:00:00

    Super rzecz. TO dopiero nazywa się wojna pozycyjna. Nie wiem czy przypadkiem jest tam plakat z miesięcznika MÓWIĄ WIEKI.Myślę że za rok skopiemy niemcom tyłki. Weżniemy Kieleckie granaty i pójdziemy na przeciwnika z granatami.

  • Damian Łukawski 2009-09-19 00:00:00

    Uwilbiam oglądać rekonstrukcje. Bardzo podoba mi się montaż tego filmiku :)

Dodajesz jako: |