:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Imprezy historyczne, Bitwa Mławą (film okopu) - zdjęcie, fotografia
Leszek Giziński - blog 14/09/2013 11:08

Zapraszamy na kolejną filmową relację z inscenizacji "Bitwa pod Mławą 1939 - Film z okopu".

To już VI Rekonstrukcja Historycznej Obrony Pozycji Mławskiej.

Z roku na rok impreza cieszy się coraz większym zainteresowaniem, w tym roku przybył nawet sam Prezydent RP Bronisław Komorowski.

Najwięcej emocji wzbudziły naloty powietrzne połączone z efektowną pirotechniką.

Reklama

Bitwa pod Mławą 1939-2013 (film z okopu) komentarze opinie

  • Sławomir Banaś 2013-09-18 00:00:00

    Naprawdę dobry film !

  • Dorota Leszczyńska 2013-09-17 00:00:00

    gratuluję...może za rok wreszcie się pojawię, bo Mławy jeszcze nie zaliczyłam:)

  • Dawid Król 2013-09-17 00:00:00

    Wrzesień "39 "pełną gębą"
    Wyrazy ogromnego szacunku i uznania!
    Dobra robota!

  • Leszek Giziński 2013-09-17 00:00:00

    Dzięki za takie słowa :) napisy mogą mieć sporo błędów taki spontan trochę w miarę możliwości będziemy zmieniali - do zobaczenia wkrótce :)

  • Artur Sankowski 2013-09-16 00:00:00

    świetnie zmontowane, nic tylko bić brawo:)

  • Jarosław Kresa 2013-09-16 00:00:00

    Film świetny. Brawa za angielskie napisy. Końcowy komentarz poruszający! Brawo!

  • Jerzy Sobociński 2013-09-16 00:00:00

    Film robi wrażenie, pole bitwy widziane z pozycji żołnierza wygląda jednak inaczej, ciekawe i twórcze, gratuluję . :)

  • Zbyszek R 2013-09-16 00:00:00

    Świetny film z bardzo ciekawymi, a rzadko widzianymi ujęciami kamer! No i MONTAŻ! Gratuluję!
    P.S. A kiedy 3D?

  • Piotr Derewicz 2013-09-15 00:00:00

    Wielki szacunek!!! Czapki z głów!!!

  • DAREK MICHALSKI 2013-09-15 00:00:00

    Super film !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • dariusz bartosiewicz 2013-09-15 00:00:00

    Jest co oglądać ,super.

  • Przemysław Stępniewicz 2013-09-14 00:00:00

    piękny piękny piękny

  • TOMASZ MAŃKOWSKI 2013-09-14 00:00:00

    Coś wspaniałego. Gratulacje.

  • Konrad Trzyński 2013-09-14 00:00:00

    Wyrazy szacunku i podziwu za cały film wraz z opisami.Pozdrawiam.

  • Salnikov Konstantin 2013-09-14 00:00:00

    Leszek, przepiękny i bardzo dynamiczny film.
    I niezrównana "gra" aktorów!
    Moje podziękowanie dla wszystkich organizatorów i uczestników tej imprezy.

  • Mariusz Łyszkowski 2013-09-14 00:00:00

    I jak zwykle Leszku filmik super. Doskonały dźwięk i obraz. To prawdziwa sztuka w 9 minut Streścić wszystko. Szacunek.

  • jan smogor 2013-09-14 00:00:00

    SUPER !!!!

  • mariusz pasiewicz 2013-09-14 00:00:00

    Film filmem inscenizacja inscenizacją . Ale być w tym miejscu i o tym czasie bezcenne .Autentyczne odgłosy i bitwy wydawane komendy więcej niż bezcenne . Klasa sama w sobie . Mam nadzieję , że będę mógł kiedyś koledze uścisnąć rękę będzie to Dla mnie zaszczyt . Pozdrawiam i życzę zdrowia i wytrwałości w dalszej pracy.

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie