:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Piotr Fudała - blog 01/10/2012 17:44

BITWA POD ŁOMIANKAMI 1939. Walki powietrzne, czołgi, działa, filmowa pirotechnika i przede wszystkim szarża kawalerii polskiej - to wszystko można było obejrzeć 22 września 2012 w Łomiankach.
Zapraszam na moje filmowe spojrzenie na Bitwę pod Łomiankami 1939 roku.

Reklama

BITWA POD ŁOMIANKAMI 1939 KAMERĄ FUDEXFILM komentarze opinie

  • Piotr Fudała 2012-10-07 00:00:00

    Dziękuję wszystkim za pozytywne komentarze i oceny.

  • Reniusz Ceroń 2012-10-07 00:00:00

    Jak zwykle super! Należy Ci się 5+!

  • Lech Miłaczewski 2012-10-05 00:00:00

    Dynamiczna inscenizacja, dobrze sfilmowana, dobrze zmontowana. Gratulacje dla uczestników i filmowców!5/5

  • Dariusz Wróbel 2012-10-03 00:00:00

    Bardzo dobry film Panie Piotrze, szczególnie ujęcia kawalerii i te z parteru to dla mnie rewelacja. Piękna rekonstrukcja i piękny film. Na reko w Łomiankach nie byłem, ale w nawiązaniu do pamięci tamtych wydarzeń z 1939 roku, w ostatnią sobotę po reko w Kampinosie pojechałem z rodziną na cmentarz w Laskach. W zadumie i ciszy obeszliśmy ten cmentarz, leżą tam w szeregach krzyży na wzgórzu ułani... Gratuluję filmu i pozdrawiam.

  • Adrian Kotowicz 2012-10-02 00:00:00

    takie reko to ja mogę robić śmiało (WP) :)

  • Piotr Rzepczyński 2012-10-02 00:00:00

    Gratulacje. Rekonstrukcja naprawdę z dużym wypasem. TP-7, Pz. I, Pz. II, działo to chyba z muzeum wyciągnęliście. Jeszcze kilka lat i będziecie nie mniej znani niż Grunwald!

  • Wojciech Dąbrowski 2012-10-02 00:00:00

    Piotrze "konkurencja" zaskoczyła oprawą materiału lecz jak sam zauważyłeś jednej kamera nie uchwyci tego co kilka. Jednak chęć zrobienia jeszcze lepszej relacji jest dla nas "widzów" największym zyskiem i za to wielkie uznanie dla wszystkich fotoreporterów.

  • Sławomir Banaś 2012-10-02 00:00:00

    Rekonstrukcja z wyjątkowym rozmachem !

  • Krzysztof Goździk 2012-10-02 00:00:00

    Łaau...faktycznie gwiazdka w tym roku jest wcześniej :-) I to jaka...BRAWO !!

  • krzysztof pomian 2012-10-02 00:00:00

    wspaniala rekonstrukcja bitwy, serdeczne dzieki!krzysztof pomian

  • Donata knop 2012-10-02 00:00:00

    Aż chce się oglądać, tak sama rekonstrukcja ale zupełnie inaczej ujęte. Super

  • Jarosław Kresa 2012-10-02 00:00:00

    Co to, gwiazdka? Z niecierpliwością czekałem na choć jeden film z Łomianek, a tu od razu w prezencie... dwa! I oba świetne. Wielkie gratulacje! Takiej dokumentacji każda rekonstrukcja może pozazdrościć. I tak jak napisałem przy drugiej "relacji" z Łomianek: pora na fabułę! :) Brawo.

  • Wojciech Dąbrowski 2012-10-01 00:00:00

    Mistrzu jak zwykle piątka bo więcej nie można. Dynamiczna akcja, świetne ujęcia i zwolnienia tempa pozwalające na inny odbiór oglądanych scen.

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie