:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Bitwa pod Kłuszynem - fotorelacja z rekonstrukcji

Imprezy historyczne, Bitwa Kłuszynem fotorelacja rekonstrukcji - zdjęcie, fotografia
Łukasz Wojtczak - blog 04/07/2010 23:21

Fotorelacja z niedzielnej rekonstrukcji Bitwy Kłuszyńskiej z 1610 roku.







Reklama

Bitwa pod Kłuszynem - fotorelacja z rekonstrukcji komentarze opinie

  • leszek kowalski 2016-08-09 07:42:29

    Warto obejrzeć.

  • Marcin R 2016-08-05 00:00:00

    wow

  • Wiesław Olczak 2010-07-08 00:00:00

    Ja także jestem pod dużym wrażeniem zarówno inscenizacji jak i zdjęć z niej. Jedyne czego żałuję to brak możliwości ze względu na szczupłość pola zobaczenia husarii w pełnym galopie a byłoby co oglądać bo ilość koni naprawdę imponująca. Zdjęcie nr.56 poprostu do oprawienia w złoconą ramę i na ścianę.

  • Sebastian Bała 2010-07-05 00:00:00

    Fotki wspaniałe. Choć efekt na żywo jeszcze lepszy. Nie wiem jak piechota wytrzymywała widok pędzącej na nią husarii. Impreza (w niedzielę byłem) też wspaniała. Ilość uczestników, różnorodność oddziałów, a przede wszystkim ilość "koni" - czapki z głów dla organizatorów. No i ten zapach prochu :). Efekt został osiągnięty.

  • Paweł Olszak 2010-07-05 00:00:00

    Łukasz, Ty to jednak masz oko... dobrze że zdecydowałeś się wrzucić bo foty są świetne.
    A co do warunków do fotografowania to jedyny plus że staliśmy przy barierce, no i że kamera nie stała nam przed nosem :) A banera jednej z gazet na fasadzie stanicy nic nie przebije.

  • Łukasz Wojtczak 2010-07-05 00:00:00

    To prawda, na widok husarii to aż się na baczność mimowolnie staje ;)Impreza fajna ale dla fotografa dramat - prawie wszędzie reklamy, toi-toie, bannery i widownia, która stała z wszystkich stron pola...

  • Antoni Greiner 2010-07-05 00:00:00

    Już przy samym patrzeniu na zdjęcia czuję furkot skrzydeł husarii :)

  • Paweł Greiner 2010-07-05 00:00:00

    Świetne fotki. Impreza wygląda klimatycznie i imponująco. Gratulacje :)

  • Przemek Witowski 2010-07-05 00:00:00

    Na sam widok husarzy w metalowych "uniformach" spłynąłem potem od stóp do głów...