:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Imprezy historyczne, POZYCJĘ MŁAWSKĄ KAMERĄ FUDEXFILM - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 3
  • Fotka nr 1 z 3
  • Fotka nr 2 z 3
Piotr Fudała - blog 08/09/2014 22:05

Zapraszam do obejrzenia filmiku "Atak na pozycję mławską 1939". Jest to spojrzenie na inscenizację Bitwy pod Mławą 1939 od ciemnej strony mocy. Tym razem postanowiłem pokazać bitwę od samego początku podążając krok w krok za wojskiem niemieckim. Dzięki uprzejmości Przemka "Slajmiego" Stępniewicza z SHR IR26 zobaczycie co działo się podczas niemieckiego ataku od samego środka z perspektywy FPP. I oczywiście wszystko w języku niemieckim. Tego nie da się zobaczyć i usłyszeć stojąc z boku. Tam trzeba być w centrum akcji.
Zapraszam do obejrzenia filmiku, który zamieszczam w 2 wersjach: short i long (dla wytrwałych).

wersja short


wersja long

Reklama

ATAK NA POZYCJĘ MŁAWSKĄ 1939 KAMERĄ FUDEXFILM komentarze opinie

  • Piotr Fudała 2014-09-15 00:00:00

    od strony polskiej filmuje i pokazuje Lehu, więc ja pokazałem od drugiej strony. A że od strony polskiej wygląda to lepiej ... to oczywista oczywistość!

  • Jarosław Kresa 2014-09-15 00:00:00

    No, fajne, fajne, ale... od strony polskiej wygląda to o wieeele lepiej ;)

  • dariusz bartosiewicz 2014-09-14 00:00:00

    Myślę że chłopaki z wermachtu ,są podbudowani ?

  • Piotr Fudała 2014-09-09 00:00:00

    Dzięki wszystkim za pozytywne opinie i oceny.
    @ Darda - tak szczerze mówiąc, to się zastanawiałem czy całości filmu nie zrobić tylko z ujęć z karabinu. Z takiej perspektywy nie było jeszcze całego filmu. Slajmi rewelacyjnie się spisał, jako operator i wniósł do filmu wiele ujęć, których sam bym nie nagrał z boku. Niech nie będzie tak skromny :)

  • Przemysław Stępniewicz 2014-09-09 00:00:00

    Jak tu się edytuje posty??? najpiękniejsza scena wg mnie.... Sanitariusze uciekają a ranny granatnikowy wyciąga za nimi ręce, czołga sie i pada....nic dodać nic ująć...

  • Przemysław Stępniewicz 2014-09-09 00:00:00

    To wszystko to zasługa Fudexa... Ja tylko robiłem swoje, A widzimy.... materiał jest jeden z lepszych w historii

  • Reniusz Ceroń 2014-09-09 00:00:00

    Świetny film! Gratulacje dla Ciebie i kolegi Slajmiego. Dobra robota!

  • Dorota Leszczyńska 2014-09-09 00:00:00

    jak zawsze chylę czoła:)

  • Paweł Fedorow 2014-09-09 00:00:00

    Wspaniałe widowisko. Byłam tam w szeregach po stronie niemieckiej. Pozdrawiam :)

  • Grzegorz Jaczyński 2014-09-09 00:00:00

    Piękny ten popłoch na widok "polnischen Panzerwagen", aż mi się miło zrobiło ;-)
    Żeby jednak trochę dziegciu dodać - chyba ciut za dużo ujęć z "go pro" na karabinie. Poza tym SUPER !!!

  • Leszek Giziński 2014-09-09 00:00:00

    czadowo! :)

  • Artur Sankowski 2014-09-09 00:00:00

    szacun...brak słów:)

  • Przemysław Stępniewicz 2014-09-09 00:00:00

    Piotrek czapka z głowy!!! filmy rewelacyjne, bardzo dobry materiał. Nowe spojrzenie i wreszcie od tej drugiej strony. Poprzeczka w górę. 5 gwiazdek to za mała skala w tym przypadku.

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie