:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Ardeny 2012 - najlepszym filmem rekonstrukcyjnym 2012 roku!

dobroni.pl 01/04/2013 21:32

Repron 2012 - najlepszy film rekonstrukcyjny roku 2012!

Za nami pierwszy konkursu na jedyny i oryginalny film rekonstrukcyjny 2012 roku. O najwyższe rekonstrukcyjne wyróżnienie - Filmowy Repron 2012 - walczyło 5 filmów.

Największa ilość głosów otrzymał film nr 4 i to on otrzymuje Filmowego Reprona 2012 za najlepszy film rekonstrukcyjny roku 2012! Gratulujemy!

4 - Ardeny 2012 autorstwa Koala




1 - Działon autorstwa Pawła Wieczorka miał tylko o 4 głosy mniej!



Niedługo opublikujemy komunikat w sprawie nagród dla uczestników i gali!

Przypominamy regulamin konkursu:

1 etap - typowanie najlepszej 5 filmów do 15 marca 2013 roku
a) Głosujemy w komentarzach podając do 5 filmów - tytuł, Autor - link do youtube.
b) Do nominacji trafi 5 filmów 5 autorów lub mniej, jeśli mniej będzie Autorów.
c) Jeśli w głosowaniu będzie więcej niż jeden film jednego Autora do nominacji trafi film o największej ilości głosów.
2 etap - ogłoszenie 5 nominacji - 16 marca 2013 roku
3 etap - głosowanie na najlepszą piątkę filmów do 31 marca 2013 roku
4 etap - wielkie ogłoszenie wyników 1 kwietnia 2013 roku
5 etap - losowanie nagród niespodzianek dla uczestników i wręczenie Oskara!

Reklama

Ardeny 2012 - najlepszym filmem rekonstrukcyjnym 2012 roku! komentarze opinie

  • Krzysztof Hartung 2013-04-08 00:00:00

    No właśnie potwierdzasz brak tej zdolności. Nie pisałem nigdzie, że ja posiadam prawa do materiałów. Zwróciłem tylko uwagę, że koledzy posłużyli się w swoim filmie czyjąś pracą i nawet o tym nie poinformowali.

  • Andrzej T. 2013-04-05 00:00:00

    I tyle z dyskusji

  • Andrzej T. 2013-04-04 00:00:00

    Zdolność rozumienia posiadam dlatego zapytam wprost - jakiej materiały zostały wykorzystane w tym filmie, do któych masz prawa autorskie lub majątkowe?

  • Krzysztof Hartung 2013-04-04 00:00:00

    Kolego modelarz jeszcze raz ze zrozumieniem przeczytaj moje posty.

  • Redakcja Portalu 2013-04-04 00:00:00

    He he Ardeny na pasku dobroni.pl - pewnie portal organizował tę imprezę:-) Natomiast nie użył swoich mocy sprawczych dla promowania obu filmów o Łomiankach, sztandarowej imprezie portalu:-)

  • Andrzej T. 2013-04-04 00:00:00

    Kolegi pogarda dla innych jest bardzo niepokojąca - naucz się bracie, że jakoś trzeba umieć żyć w społeczeństwie i akceptować, że inni mają miec prawo inne zdanie. A żeby krytykować trzeba być kimś, bo jak się kimś nie ejst, pzoostaje długie i mozolne wędrowanie ku temu, żeby ludzie zaakceptowali Twój autorytet. Obrażaniem, wywyższaniem się i poszukiwaniem sobie wrogów owego autorytetu nie zbudujesz.

  • Piotr Kubiczek 2013-04-04 00:00:00

    6 osób wypowiadających się tutaj nie jest z grupy tak więc nie widzę problemu.

  • Krzysztof Hartung 2013-04-04 00:00:00

    @rumcajs - a teraz zobacz z jakiej grupy są wszystkie osoby które zabrały głos i masz odpowiedź ;) . No nic, jak mawiał klasyk - "róbta co chceta" .

  • Krzysztof Sanecki 2013-04-03 00:00:00

    niszcz nazizm!!!!

  • Grzegorz Kłoczko 2013-04-03 00:00:00

    Nie karmić trolla !!

  • Sławomir Samojłowicz 2013-04-03 00:00:00

    I tak oto za sprawą osoby, której konkurs nie zainteresował jak trwał, a gdy się już zakończył postanowiła objawić swoje zdanie z ciekawego pomysłu zmierza w kierunku zniesmaczenia. Jednak jak widać z większości wypowiedzi przedmówców, jest ona skierowane w kierunku owej osoby. I po co to komu?

  • Krzysztof Hartung 2013-04-03 00:00:00

    A to od autora filmu. Jak dla mnie to dalej oszustwo i tyle, ale widać głową muru nie przebije skoro portal DB jest wybitnie pro na rzecz autorów filmu.

    Copyright Disclaimer: Under Section 107 of the Copyright Act 1976, allowance is made for "fair use" for purposes such as criticism, comment, news reporting, teaching, scholarship, and research. Fair use is a use permitted by copyright statute that might otherwise be infringing. Non-profit, educational or personal use tips the balance in favor of fair use.

  • Paweł Kubiczek 2013-04-03 00:00:00

    amen :D

  • Grzegorz Jaczyński 2013-04-03 00:00:00

    Standardowa licencja Youtube: "Przesyłając do YouTube lub zamieszczając w jego witrynach Treści, użytkownik udziela /.../ każdemu użytkownikowi Usług - nieograniczonej terytorialnie, niewyłącznej, bezpłatnej licencji na dostęp do jego Treści za pośrednictwem Usług oraz na korzystanie z takich Treści, ich powielanie i rozpowszechnianie, opracowywanie na ich podstawie utworów zależnych, oraz ich wystawianie bądź wykonywanie w ramach zespołu funkcji oferowanych przez Usługi oraz w granicach dozwolonych na podstawie niniejszych Warunków".
    Nie wydaje mi się, te warunki zostały naruszone. Poza tym, jak już napisałem: zastrzeżenia należy albo wnosić na czas, albo sobie je darować. Zwłaszcza, gdy krytyce poddaje się nie tylko kwestie formalne, ale i jakość filmu, który określa się jako "mega słaby".

  • Krzysztof Hartung 2013-04-03 00:00:00

    @modelarz - nie mam pretensji o to, że ten filmik wygrał, jest mi to obojętne gdyż i tak nie głosowałem na żaden inny. Nie chodzi też o prawa autorskie do oryginalnych filmów ale o użycie fragmentu cudzej pracy do własnej promocji bez informacji o tym.

    Jeśli ktoś ma jeszcze wątpliwości to tu wspomniany film HCTerrorist :

    www.youtube.com/watch?v=VNh4MEEuNF8

  • Damian Sobusiak 2013-04-03 00:00:00

    Z tego co wiem lektor Iwona był wybrany do tego filmiku, żeby uzyskać efekt sztuczno-komiczny, co się udało :)

  • Andrzej T. 2013-04-03 00:00:00

    Otto Kohl zachowuje się jak typowy Polak, nie intersuje się, nie głosował i ma do wszystkich pretensje, że inni dokonali za niego wybór.;-)

  • Jerzy Giziński 2013-04-03 00:00:00

    Darda masz racje „nie ma co rozpaczać nad rozlanym mlekiem. Społeczeństwo wybrało społeczeństwu się podoba.

  • Piotr Kubiczek 2013-04-03 00:00:00

    Nie macie innych problemów tylko burzenie się nad prawami autorskimi II wojennych filmów ? :D

  • Krzysztof Hartung 2013-04-03 00:00:00

    Kłuje brak poszanowania praw autorskich.

  • Paweł Kubiczek 2013-04-03 00:00:00

    cos kogoś w d.... kłuje?

  • Krzysztof Hartung 2013-04-03 00:00:00

    Niestety dopiero dzisiaj oglądnąłem ów filmik, bo sam konkurs nie wzbudził mojego zainteresowania. Nie startowałem w tym konkursie ani nie widziałem żadnego innego filmu biorącego w nim udział. Jestem tylko oburzony tym, że bezprawnie wykorzystuje się czyjąś pracę do osiągania korzyści (jakiekolwiek by one nie były).

  • Grzegorz Jaczyński 2013-04-03 00:00:00

    Myślę, że zastrzeżenia o charakterze formalnym należało przedstawiać wcześniej - gdyby były uznane, zawsze można było film z konkursu wycofać.
    Podnoszenie tego teraz jest już trochę nie na miejscu i i robi dziwne wrażenie. W tej chwili należy po prostu uszanować decyzję większości głosujących. Mi osobiście przychodzi to o tyle łatwo, że choć głosowałem na inny film, ten też uważam za dobry.

  • Krzysztof Hartung 2013-04-03 00:00:00

    Przyzwoitość nakazywałaby zamieścić informację, że część materiałów została zapożyczona od innego autora, a tak koledzy przywłaszczyli sobie bezprawnie czyjąś pracę i jeszcze zbierają za to gratyfikacje...

  • Jerzy Giziński 2013-04-03 00:00:00

    Hy.. ? Otto Kohl coś wym chyba jest ? ale widać widownia to chwaciła i film wygrał :)

  • Krzysztof Hartung 2013-04-03 00:00:00

    Nie wiem czy tylko ja mam takie odczucie, ale moim zdaniem ten filmik "Ardeny" jest mega słaby. Po pierwsze początkowe kawałki oryginalnych filmów są na chama zerżnięte z filmiku jegomościa HCTerrorist tworzącego filmy ww2 w kolorze na YT - jak dla mnie to plagiat. Do tego ten lektor Iwona czytający tekst....

  • Salnikov Konstantin 2013-04-02 00:00:00

    Każdy film jest dostojny wynagradzania.
    Ale trzeba było wybrać tylko jeden...
    Gratulacje dla zwycięzcy, i do spotkania w okopach!
    Pozdrawiam

  • Julita Wadera 2013-04-01 00:00:00

    jak napisał panzergrenadier: "No cóż, chciało by się pogratulować zwycięstwa w pięknym stylu... "

  • Andrzej Skolik 2013-04-01 00:00:00

    Gratulacje dla zwycięzcy, słowa uznania dla pozostałych finalistów:)))

  • Jarek B 2013-04-01 00:00:00

    Spora praca przy liczniu wykonana, ale z błędami. W protokole widać głosy kilku osób zliczone podwójnie. Na szczęście błędy nie zmieniły wyniku końcowego.

  • Sławomir Samojłowicz 2013-04-01 00:00:00

    Zdaje się, że Redakcja Portalu wykonała tytaniczną pracę. Wiele osób wzięło udział w tym konkursie po przez oddanie swojego głosu. Tak liczny udział wskazuje, że był to strzał w dziesiątkę z pomysłem i jest wart corocznych powtórek. Cieszę się, że wygrał film, na który głosowałem.

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie