:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Broń palna, Lebel replika - zdjęcie, fotografia
konrad hanysz - blog 20/02/2011 23:00

Witamy. mksten chce zaprezentować kolegą wagowo i wymiarowo zgodną z oryginałem całkowicie stalową replikę karabinu LEBEL wz.1886. Kilka istotnych informacji o replice. Zamek nie posiada wybieraka do pocisków z magazynka, czoło zamka dodatkowo ścięte pod kątem 45 stopni bez iglicy. Komora nie posiada wewnętrznych części podajnika, lufa jest bez przelotowa nawiercona z jednej strony.

Replikę można przeładować i oddać suchy strzał. Replika jest pozbawiona rurowego magazynka .Jedyną oryginalną częścią jest tylna stopka kolby.

Kolba jest wykonana z drewna bukowego. Wymienione części stalowe pokryte są oksydą na gorąco. Proponowana cena replik to 1600zł. Teraz dwa pytania do kolegów.
1. Czy jakość wykonania i realizm repliki jest adekwatny do proponowanej ceny?
2. Jakie może być zainteresowanie kolegów do nabycia takiej repliki?

Reklama

Lebel wz. 1886 - replika komentarze opinie

  • Redakcja galopuje.pl 2012-10-22 00:00:00

    Niezłe wykonanie. Czy jest na sprzedaż? A jeżeli nie to kiedy się pojawi w sprzedaży?

  • Witold Wrzosek 2011-02-25 00:00:00

    Ładna starannie wykonana replika. Cieszy oko. Co do ceny patrząc od strony dochodów to nie tania ale , koszt wykonania części plus montaż czernienie itd. to chyba nie tak drogo.

  • Tadeusz Sikora 2011-02-25 00:00:00

    Jakakolwiek cena będzie wysoka jak na polskie zarobki,ale niestety,nie da się mieć za darmo!Widzę że kolega "odwalił" piękne rękodzieło,jest tam dużo bardzo czaso-i energochłonnej obróbki skrawaniem-takich rzeczy żaden fachowiec nie zrobi za przysłowiową flaszkę!Uważam że cena jak najbardziej adekwatna-wystarczy choćby przeliczyć godziny poświęconej pracy,żeby stwierdzić że żaden z potencjalnych klientów nie kiwnąłby palcem za taką stawkę godzinową.Wątpiących można odsyłać co cynkalowych odlewów Denixa.

  • konrad hanysz 2011-02-22 00:00:00

    Witamy. Szczerbinka jest oczywiście w komplecie. W biegu w czasie montowania repliki do fotek zastała zapomniana i tak poszło.Cena to propozycja,chętnie obejrzymy prace/wykonanie Lebela kolegi revotl dla porównaniawykonania i różnicy w cenie tych paru stówek.Pozdrawiamy.

  • Jerzy Giziński 2011-02-22 00:00:00

    Gdyby nienieckie deko (BAK) był legalne to by była jakaś alternatywa. Rewolt - czy wasza produkcja będzie przewidziana na sprzedaż czy tylko na potrzeby grupy ?

  • Tomasz Skiba 2011-02-22 00:00:00

    My także zaczęliśmy produkcję Lebeli z tym że nasze wychodzą kilka sów taniej. Fajna robota. Jak zakończymy nasze to umieszczę fotki

  • Andrzej Godlewski 2011-02-21 00:00:00

    Fachowa robota i cena jak na replikę wykonana ze stali nie jest wygórowana.Robiłem dla naszej grupy Berthiery , oczywiście odlewy alu , okucia metalowe , roboty od cholery szczególnie z okuciami.Po podliczeniu odlewów ,drewna , okuć, lufa stalowa, wyszło około 800 zł i jeszcze złożyć trzeba do kupy, to też pewien koszt pracy .

  • Zbigniew Ciekański 2011-02-21 00:00:00

    Repliki są "miodzio", nasza grupa zakupiła rkm wz. 28  i powiem, że inne repliki zostają w tyle.

  • Tomasz P. 2011-02-21 00:00:00

    Celowniki są w cenie (bo nie ma na zdjęciach), czy trzeba dorabiać?

  • mariusz pasiewicz 2011-02-21 00:00:00

    Jakości oglądając tylko zdjęcie nie da się określić , trzeba by wziąć do ręki.Co do kosztów jak by nie patrzeć 1600 zł.to kawał grosza.Z drugiej strony to nie masówka i swoje musi kosztować. Egzemplarz wizualnie prezentuje się bardzo dobrze.Pozdrawiam 

  • Komenda Rekonstrukcji Bolimów 1915 2011-02-21 00:00:00

    Oj Skwara przyczytaj tekst dokładnie - 1600 zeta. Ja mam dwa pytania także: czy przewidujecie robienie repliki mosina wz. 1891 i granatu wz. 12?

  • RAFAŁ JĘDRYCH 2011-02-21 00:00:00

    Jaka cena tego francuza?

  • Andrzej Janicki 2011-02-21 00:00:00

    Moim zdaniem jakość wykonania jest bardzo dobra ale cena troszkę  wysoka ja na moje zarobki.Zainteresowanie na pewno będzie  

Dodajesz jako: |